-z facebooku Zpravodaje- Odpověď vedoucího Pečovatelské služby na útočný příspěvek na bezcenzurském webu. Překvapující je, že samotný komentář není zveřejněn hned po napsání, ale až po té, co si ho kdosi dotyčný přečte a odsouhlasí. Tak jsem ráda, že mi konečně někdo ukázal, jak se to má dělat a o čem ta cenzura vlastně je. (-ivana Vejvodová-)

Mohla byste si odpovědět na pár otázek a dostanete se k jádru věci. 1. Kdy byl zveřejněný „útočný“ článek? 2. Kdy byla sepsaná odpověď vedoucího Pečovatelské služby? 3. Kdy byla odpověď vedoucího Pečovatelské služby doručena na „bezcenzurský“ web? 4. Kdy byla odpověď vedoucího Pečovatelské služby zveřejněná? Pokud si datumy dosadíte, tak budete vědět co potřebujete a potom budete i vědět o čem ta cenzura je, jak píšete.

Pozn.: pan vedoucí přidal odpověď 7. ledna ve dvě odpoledne, jako komentář k uvedenému článku a byla zveřejněná jak to jen šlo, kontrétně 9. ledna ráno.

Paní Ivano Vejvodová, je to cenzura nebo ne?

Vy pracujete jako technická redaktorka radnice a víte, čím se musí řídit vydavatel a že je zodpovědný za obsah. Můžete si být jistá, že nikdo z nás nemá zájem měnit něco na odpovědi pana vedoucího Pečovatelské služby, zvlášť když by to celé prospělo dobré věci.

Jak poznamenal jeden komentátor na FB Zpravodaje, vy za to berete výplatu z peněz daňových poplatníků. No a my to děláme zdarma, ba naopak ještě to musíme dotovat.

Pokud se ovšem pokoušíte takovým způsobem zdiskreditovat „bezcenzurské“ stránky (jak to nazývate Vy), tím že je někdo cenzuruje, tak zřejmě máte nějaké pokyny od nadřízených.

Nakonec otázka nejen pro Vás, paní Ivano Vejvodová: Když by bylo v této obci relativně vše v pořádku, byl by potřebný takový web? Pokud bychom občané měli na vše „jednotný názor“, nejednalo by se o určitou známku diktatury nebo o potlačování určitých práv? Pokud by lidstvo mělo na vše jednotný názor vyhynulo by či ne?

Dobrovolně, zdarma, ve svém osobním volnu, bez nátlaku a bez cenzury vypracovala Jaromíra

Cenzura komentáře článku PROČ SE NEUSTÁLE KRADE V PEČOVATELSKÉM DOMĚ? CO MĚSTO DĚLÁ PROTI TOMU?

Napsat komentář