ball

Dne 1.7.2016 se odehrálo utkání v Jaroměři proti vedoucímu týmu tabulky divize. Výsledek 0:2 pro Hradec Králové, přestože za tým hrálo hodně bývalých ligových hráčů. Jaroměř měla štěstí a mohla dostat i víc gólů, ale nebylo tomu tak. Naši hráči si moc nekopli. Hra hráčů Hradce Králové mě nenadchla, nejlepší tým, co jsem měl možnost vidět – Živanice s Gorolem.

Viděl jsem při snaze našich hráčů asi 4 odmávané ofsajdy, které nebyly ani náhodou. Pomezní asi neměl svůj den? Pak mě hlavní sudí rozesmál, když pískl přímý kop před pokutovým územím Jaroměře, ačkoliv se srazili hráči soupeře. Pravděpodobně měl v tuto dobu a při tomto zápase hlavní sudí problém se zrakem, jelikož nerozeznal barvu dresu soupeře. Myslím si, že tohle bylo vysloveně nedůstojné týmu, který vede divizi. Největší ostuda byla u hráčů soupeře, když se nepřiznali, že se srazili sami. Vyděšeně koukali na rozhodčího, co to píská. Bylo vidět, že tam hráli bývalí hráči z ligy. Fair play vždy a všude!

Hlasoval jsem o hráče kola pro Čenovského, ale dle mého názoru nejlépe hrál Častvaj a Knap. To je můj soukromý názor.

Jaroměř B prohrála venku v Teplicích nad Metují 1:2. Hráči se uspokojili se získanými body – už se vidí v 1.B. Nejlepší je upřímný komentář trenéra po zápase. Tvrdý, ale dobrý. Hráči usnuli na vavřínech.

Mgr. David Jevčák

Divizní zápas Jaroměř versus Olympia Hradec Králové