ball

Dne 17.4.2016 se hrál divizní zápas v Jaroměři. Soupeř byl lepším týmem po celý zápas a zaslouženě vyhrál 4:2. Náš tým bojoval po celý zápas a oproti derby dosáhl lepšího výsledku ze zápasu a dal 2 góly.

Nejlepší hráč našeho týmu byl Holub, výborně držel míč, bojoval celý zápas. O tom, že Jaroměř sestoupí z divize, není pochyb. Dost celků po takových prohrách si to berou do nižší soutěže, než se vzpamatují. Doufám, že se našim hráčům podaří v nižší soutěži rychle oklepat. Chlapci v současné době bojují o svou fotbalovou čest. V podstatě můžou začít hrát uvolněně. Bylo by dobré někoho překvapit a obrat o body.

Příští zápas doma přijede parní válec divize Olympia Hradec Králové lídr tabulky s naprostým přehledem. Za ně hraje hodně bývalých hráčů z nejvyšší soutěže. Již proto se vyplatí na tento zápas přijít. Pro naše hráče to bude velmi těžký zápas.

Tuto neděli se hraje malé derby Jaroměř B versus Dolany. Jaroměř B poprvé prohrál v minulém kole venku, šlo o velké překvapení. Dolanům v minulém kole skvěle zachytal brankář. Mohl by to být zajímavý zápas.

Mgr. David Jevčák

Divizní zápas Jaroměř versus Suchdol