Občan Jaroměře, který se má zájem cokoliv dozvědět, musí počítat, že s tím stráví poslední zbytky mládí. Zpravodaj a facebook čistí cenzorka Vejvodová, např. když napíšete kritický postřeh na jaroměřský facebook, buďte si jistí, že do dvou hodin budete smazáni a do Zpravodaje Vás nikdo nepustí, to je víceméně školní časopis, dozvíte se co nového na základních školách, co na gymplu, co ve školce, kdy jdou děti k zápisu, nic proti, ale každých 14 dní? Důležitý seriál Ze zápisníku strážníka Zoubka – strašná, ale fakt strašná sranda, menší sranda už je deníček Městské policie – samá krádež Lidl, Tesco, Penny, chrápající muž na chodníku, asistence, asistence a samá asistence, v podstatě žádná pravomoc, jen takové domácí žvýkání.  Onehdá jsem si myslela: „á měsťáci mají další průšvih, tak je starosta vyhnal do ulic, stáli jako sochy na každém kruháči. Tak omyl, to byli státní a čekali, až se Jaroměří promotá Zeman.“ Kdyby se snad občan chtěl něco dozvědět ze zápisu zastupitelstva, aby byl snad věštec. Například:
0084-03-2014-OMM-ZM
ZM schvaluje dodatek č. 1 ke kupní smlouvě č. KS/OMM-0227/2012 mezi městem Jaroměř a společností KPV s.r.o. Jaroměř.
Hlasování členů ZM: PRO – 18 / PROTI – 0 / ZDRŽEL SE – 1 NÁVRH BYL PŘIJAT
0101-04-2013-TAJ-ZM
ZM schvaluje prodloužení termínu plnění u usnesení č. 0493-12-2012-TAJ-ZM do 31.08.2013.
Hlasování členů ZM: PRO – 12 / PROTI – 0 / ZDRŽEL SE – 0 NÁVRH BYL PŘIJAT
Aby si občan vzal dovolenou a naivně si šel na úřad zjistit o co jde, naivně – jelikož Vám stejně nic neukážou a to ani náhodou. Všechny informace již měli dávno být zveřejněny na městském webu, proč asi tak nejsou? Osobně by mě zajímalo, z jakého důvodu je jeden bod zapsán takto:
0105-03-2014-TAJ-ZM
ZM navrhuje jako kandidáta do funkce přísedícího Okresního soudu v Náchodě J. H.
Hlasování členů ZM: PRO – 13 / PROTI – 0 / ZDRŽEL SE – 5 NÁVRH BYL PŘIJAT
a z následujícího zápisu zastupitelstva takto:
0115-04-2014-ST-ZM
ZM navrhuje jako kandidáta do funkce  přísedícího u Okresního soudu v Náchodě p. Ing. Petra Suchánka, bytem Jaroměř.
Hlasování členů ZM: PRO – 14 / PROTI – 0 / ZDRŽEL SE – 1 NÁVRH BYL PŘIJAT
Kdo je tajemný J.H., kterého jméno není vypsáno celé? Anooo, a je tooo – soudruh doktor Jaroslav Harvan. Je to možné vůbec? Soudruh nejenže má problémy se zákonem, obžalovaný v kauze restaurant Kino, ale má i drtivé výpadky mysli, což by pro takové nějaké individum, které se octne u Okresního soudu, mohlo mít zničující dopad. Jedině, že by individum bylo komunista, pak by byla jistá naděje. Vím, že starosta za s. Harvanem stojí a to plně. Kolikrát mě napadá, jestli není ta nemoc s výpadkem mysli infekční, protože to by vysvětlovalo jednání zastupitelstva.
Článek z MF dnes ze 17.4.2014. Starosta se opět postavil za strážníky a tvrdí, že ho Jevčákovi názory nezajímají. Horáček tvrdí, že Jevčák začal svou kampaň do komunálních voleb. A já zase tvrdím, že Horáček ještě nikdy žádnou kampaň neviděl, protože i mě nařknul z kampaně „kauza Kino“. Horáček si asi myslí, že jakékoliv zveřejnění maléru, který mají zastupitelé na svědomí je kampaň toho „drzouna“, který to klidně pustí do éteru. A že se starosta nezajímá o názor pana Jevčáka? Jasný, jeho nezajímá nic a nikdo, obklopuje se kýválky, kterým hodí pár drobných, z peněz občanů a loutkami, které hlasují, jak přikáže. Teď se mezi ně namotal i chudák Hurvínek, se kterým se starosta ihned vyfotil, protože se rád fotí a ukazuje, to je taková jeho libůstka, taková zvláštnůstka, to je nějakých obrázků. Jen ať občané vidí, jaký je ten náš starosta úspěšný, nevadí, že nemáme most a všechny ostatní jsou v havarijním stavu, ale zase máme starostu, který se vyfotil s Hurvínkem, to je teda něco, to je něco!!! Hurvínek, přestože je ze dřeva, kouká zoufale. A co, že cca 1.100 občanů podepsalo petici, že nesouhlasí s nesmyslnou opravou domu č. 49, nevadí, jejich názor nikoho nezajímá. Odkýváme, zaplatíme a připravíme pro kámoše.
Tak spořme občané, spořme.

Monika Jirsáková
Dostupnost informací

Napsat komentář