Dne 3.6.2018 se hrál domácí zápas. První poločas vyrovnaná partie z obou stran. Takový zápas o jednom gólu, který rozhodne celý zápas.

Začal druhý poločas a hráč soupeře udělal nesmyslný faul v pokutovém území, když praštil rukou nebo loktem našeho hráče do obličeje. Naprosto jasná penalta. Náš hráč Michálek bez problému proměnil penaltu. Pak naši přestali na chvíli hrát a udělali jednoduchou penaltu pro soupeře, jenomže hráč soupeře penaltu vysoko přestřelil nad branku. Bylo zajímavé, že dostal příležitost mladý brankář Červenka a chytal velmi dobře. Na to, jak je mladý byl z něho cítit klid a pohoda. Soupeř chtěl vyrovnat, proto se ke konci zápasu tlačil před naši branku. Na závěr se podařilo z brejku přidat uklidňující gól na 2:0 pro Jaroměř, a proto tři body zůstaly oprávněně v Jaroměři. Šlo asi o mini derby, když se přišlo podívat skoro 400 lidí na zápas. Pěkná návštěva a pochvala pro tým i mladého brankáře.