ball

Dne 11.9.2016 se hrál domácí zápas krajského přeboru. První poločas začali hosté mnohem lépe, zejména se jim dařilo nakopávat dlouhé balóny. Za chvíli Jaroměř vyrovnala hru a dala první gól. Pak rozhodčí odpískal penaltu proti Jaroměři a bylo vyrovnáno do poločasu.

Druhý poločas začali lépe naši hráči, v podstatě se dá říci, že ovládali hru. Ale mělo to jediný kaz na kráse – finální přihrávky. Naši hráči dokázali pěkně kombinovat, ale přihrávka ze strany většinou končila na noze nebo hlavě soupeře, který odvracel míč. Asi od 60. minuty, bylo vidět, že hráči soupeře úmyslně zdržují při vhazování míče a rozehrání. Byli spokojeni s remízou. Zápas se pro ně nevyvíjel dobře. Naši měli velkou šanci, která skončila na tyči. Velká škoda, že to neskončilo gólem. Domnívám se, že by museli otevřít hru, což by byla živá voda pro hráče Jaroměře. Výsledek byl stále 1:1 a soupeř hlavně bránil, bránil a bránil. Ohrožení naší branky bylo pouze z rohů. Obranu soupeře řídil vzadu bývalý ligový hráč Havlíček. Musíme sportovně přiznat, že obranu má soupeř velmi dobrou po taktické stránce. Útok mají založen hlavně na nakopávaných balónech.

Pak soupeř ke konci zápasu vhazoval aut v blízkosti naší branky a hráč soupeře prodloužil hlavou na břevno branky, když se balón od břevna odrazil přímo na hlavu hráče soupeře, který v klidu dorazil na 1:2 pro Červený Kostelec. Zápas skončil výhrou hostí. Měli velkou radost, protože výhra nebyla zasloužená, aby vyhrál lepší tým. Remíza by více slušela zápasu. Fotbal se přece nehraje na šance a lepší týmy, ale jen a jen na góly.

Jediná kaňka zápasu byl fanoušek z Červeného Kostelce, který ve vzteku vylil pivo na našeho hráče při vhazování autu. Fanoušek chudáček. Škoda, že pořadatelům se ho nepodařilo zjistit. Měl by být za odměnu vyhozen ze stadionu. Ať na něj působilo třeba sluneční záření, takový fanda na stadiony nepatří!!!