Dne 23. 9. 2018 se hrál domácí zápas krajského přeboru. Od začátku prvního poločasu byl soupeř lepší v kombinaci, v obraně i v útoku. Naši stačili akorát v bojovnosti. Po jedné z pěkných akcí soupeře dali první gól zápasu a poločas skončil 0:1 pro soupeře.

Začal druhý poločas a po pár minutách hry rukou stáhl soupeře na zem náš hráč Michálek, který postupoval v podstatě sám na branku, rozhodčí odpískal faul a dal červenou kartu Michálkovi, která byla bohužel oprávněná. Pak přímý kop soupeře a po teči ve zdi gól na 0:2. Pak pěkná akce soupeře a pěkný gól na 0:3. Našim se povedla první akce a po pěkné střele dal Valášek gól na 1:3. Střídající Emlar dal nejhezčí gól zápasu, trefil k tyči a od tyče míč krásně do branky. Nechytatelná střela. Stav 2:3, ačkoliv naši hráli v deseti. Potom zabral soupeř a zase faul a přímý kop. Situace se opakovala, zeď tečovala míč, který zaplul do branky na končených 2:4 pro soupeře. Sportovně se musí přiznat, že byli lepší než naši hráči a výhra byla naprosto zasloužená. Naše obrana byla silně děravá. Záloha nedokázala kombinovat, balón neustále odskakoval od nohy, nepřesné přihrávky. Útok nulový. Pouze v druhém poločase dvě krásné střely ze střední vzdálenosti, které skončily brankou. Pravděpodobně takových výsledků bude v letošní sezóně vícero, protože došlo k velké obměně hráčů a je tam mnoho mladých. Bylo by dobré, kdyby se tým vrátil zpátky ke své kombinační hře a přestal nakopávat balóny dopředu. Je to nekoukatelné a lehce čitelné pro soupeře. Podle mého názoru, tudy cesta k úspěchu nevede.