Dne 1. 5. 2018 se hrál domácí zápas. Oba týmy hrály fotbal a chtěly vyhrát zápas. Bylo vidět na obou týmech sebevědomí, když obránci si na obou stranách několikrát přihráli mezi sebou bez ztráty míče. Ono se vždy lépe hraje tomu, kdo umí držet míč na svých kopačkách, než jenom ho nesmyslně nakopávat. Od obránce musí jít nahrávka na jistotu. Šancí dost na obou stranách, ale v první poločase se z vedení radovali hosté. Poločas skončil 0:1. Vedení bylo pro soupeře zasloužené, protože v prvním poločase byli lepší v kombinaci a v pohybu.

Druhý poločas vypadal stejně jako první, hrál se pěkný fotbal, jenomže situace se obrátila a lepším týmem byli naši hráči. Po krásné individuální akci a střele našeho hráče Holuba došlo ke srovnání stavu na 1:1. Škoda, že při tlaku v druhém poločase se nepodařilo dát našim hráčům vítěznou branku. Tohle byl podle mě atraktivní zápas. Na jaře se daří hráči Holubovi a jeho výběr do KHK region cup 2018 ve fotbale nebylo náhodné, ale naprosto zasloužené. Vypadá to, že hráč Holub se dostává do TOP formy, ale i další hráči se zlepšují. Na penalty byli lepší naši hráči a získali bod navíc. Osobně jsem zvědav, kdy naši hráči dají konečně 3 góly v zápase. Snad je to jenom otázka času.