Dne 13. 5. 2018 se hrál domácí zápas. Datum byl magický pro našeho brankáře. V prvním poločase při jednoduchém centru soupeře brankář pustil laciný gól. Pak následovala střela, kterou opět pustil. Poté následoval brejk a soupeř dal první normální gól, který si museli hráči soupeře vypracovat, stav 0:3. Naši zakombinovali a hráč Bano po střele dal první gól domácího týmu na 1:3. Pak se našim povedla ještě jedna akce před koncem poločasu a Knap dal kontaktní gól na 2:3. Takto skončil první poločas.

Začal druhý poločas a náš brankář vykopl míč přímo na nohu soupeře, který po teči našeho hráče při střele střelil gól na 2:4. Naši měli ještě šance na další možné branky, ale žádnou šanci neproměnili. Den 13. byl nešťastný pro našeho brankáře. V jiných zápasech tým podržel, ale bohužel dnes 3 branky padly právě jeho vinou. Soupeř se nemusel příliš nadřít na vítězství. Dobré bylo, že naši hráči dali zase 2 góly. Pokud děláte kolektivní sport s brankářem, kterému se nedaří v brance, tak je to vždy katastrofa pro tým. Zase na druhou stranu, když se mu daří, můžete porazit i silnějšího soupeře. Ale o tom je sport. Například finále Ligy Mistrů a zápas Real Madrid versus Liverpool.