Dne 29. 4. 2018 se hrál domácí zápas se soupeřem, který hraje o záchranu v krajském přeboru. Naši hráči se snažili hrát fotbal a po zásluze se ujali vedení po krásné střele Knapa. Poločas skončil 1:0 pro Jaroměř.

Začal druhý poločas a hlavní rozhodčí se rozhodl, že zápas zdramatizuje a výrazně rozvášní diváky a fotbalisty, což se mu také povedlo. Začal pískat nesmysly ve velkém stylu. Byl „lidský“ a pískl penaltu pro soupeře, kterého asi litoval, že mají problém s možným sestupem. Druhý poločas byl ve znamení neustálého diskutování hráčů mezi sebou, hádání se s rozhodčím, který sázel karty, nadávání diváků na rozhodčího. Rozhodčí byl nervózní a nevěděl, co má vlastně pískat. Chvála našim hráčům, že se snažili dál hrát fotbal, ačkoliv rozhodčí pískal neexistující fauly. Nakonec se vše obrátilo k dobrému, když prudce vystřel Holub a odražený míč dorazil do branky hráč Škoda. Hráč Škoda byl na hřišti asi jednu minutu a rozhodl celý zápas pro Jaroměř. Někdy se útočník snaží celý zápas a nic, někdy stačí i minuta na vstřelení gólu. Naši vyhráli zaslouženě 2:1. Nejlepším hráčem zápasu byl náš brankář Ondráček, který chytal výborně. Konečně se našim hráčům podařilo dát na jaře dva góly v zápase, kdyby rozhodčí pískal normálně, mohlo v zápase padnout víc gólů, ale bohužel druhý poločas zdevastoval svým výkonem.