ball

Dne 24.9.2017 se hrál znovu domácí zápas v Jaroměři. Hrál druhým tým tabulky krajského přeboru se třetím, z čehož vyplývala před zápasem prognóza, že se měl hrát skvělý fotbal. No a jak to vypadalo ve skutečnosti. Soupeř sice měl vzadu čtyři beky, ale hrálo se nahoru a dolu. Soupeř chtěl naše hráče přehrát a vyhrát. První poločas útočník soupeře odstrčil od míče obránce a následně dal gól. Rozhodčí faul nepískl a gól platil. Líbilo se mi, že naši se nepoložili a hráli dál, Čenovský krásně uvolnil Kilevníka, který do poločasu srovnal na 1:1. Ve druhém poločase naši byli lepší a tlačili se dopředu. Fotbal je krásný v tom, že nemá logiku, a proto z brejku soupeř pronikl do pokutového území našeho týmu a brankář ho fauloval, když hráč soupeře proměnil penaltu. Naši hráli dál a v nastaveném čase srovnal hráč Škoda na končených 2:2. Na penalty vyhráli naši, čímž získali bod navíc. Nejlepším hráčem zápasu byl obránce Heidler, byly chvíle, že jsem nechápal, co všechno dokázal vyřešit. Pochvala našemu týmu, bylo se na co koukat.

Příští domácí zápas přijede tým Náchoda – vedoucí tým tabulky. Doufám, že to bude předčasné vyvrcholení podzimní části sezony. Není nadto porazit vedoucí tým. Bude záležet, zda Náchod bude chtít hrát fotbal a tzv. si to rozdat, anebo hluboký obranný blok. Půjde o derby, uvidíme.