ball

Dne 28.8.2016 se hrál druhý domácí zápas nové sezóny krajského přeboru. První poločas začali hosté mnohem lépe než naši hráči a zaslouženě vedli o dva góly. Pak se Jaroměři povedly během dvou minut dvě akce a bylo do konce poločasu vyrovnáno na 2:2.

Přestávka trvala dlouho, než naši hráči vyšli z kabiny. Možná se po výkonu v prvním poločase myly hlavy?

Druhý poločas začali lépe naši hráči a po chvíli dal Klouček nádherný gól nůžkami. Moc pěkný. Po 15 minutách hry, Jaroměř nechala hrát soupeře, který zápas dohrál v podstatě ke konci zápasu před naší brankou. Jaroměř měla velké štěstí, že soupeř byl v koncovce bezzubý, ačkoliv měl příležitosti. Jaroměř i se štěstím vyhrála 3:2. Musíme sportovně přiznat, že klimatické podmínky nebyly pro fotbal ideální, jelikož bylo hrozné vedro. Sice šťastná výhra, přesto dobrá výhra. Fotbal se nehraje na šance, ale na góly. V minulé sezóně by mohli naši hráči vyprávět o neproměňování šancí.

Jediné co nebylo vůbec pěkné, byla brutalita hry. Zápas se chvílemi hrál ve stylu okopávání řepy na poli. Hráči koukali na nohy soupeře, než na balón. Soutěžilo se o to, kdo komu víc nakope. Zápas musel hráče bolet. Doslova okopané tři body. Kdyby byl přísnější rozhodčí, tak zápas na obou stranách nedohrálo vícero hráčů za fauly a strkanice.