ball

Dne 28. 5. 2017 se hrál předposlední domácí zápas krajského přeboru. Náš tým byl od začátku lepší než soupeř. Také se na hřišti jiskřilo při zákrocích. Hrálo se o hodně, o záchranu.  Naši hráči měli spoustu šancí na gól, ale do poločasu dali jediný gól. Poločas skončil 1:0 pro náš tým.

Druhý poločas naši hráli stejně, měli spoustu šancí a dali zaslouženě další tři branky. Zápas skončil 4:0 pro náš tým. Naprosto zasloužené vítězství. Zápas tentokrát neměl vysloveně nejlepšího hráče, ale tým Jaroměře si zaslouží velikou pochvalu za kolektivní výkon. Upřímně řečeno takovýto zápas už v Růžovce dlouho nebyl. Skoro se hrálo na jednu branku, před kterou se něco dělo, a byla to branka soupeře. Důležité tři body, snad to bude stačit na udržení krajského přeboru v Jaroměři. Ale do konce chybí ještě dvě perná kola.