ball

Dne 1.11.2015 proběhl zápas divize. Nový Bor patří k týmům dolní tabulky divize. V prvním poločase jsem viděl nejhorší hru našeho týmu ze všech zápasů doma. Hráči neměli jedinou šanci, prostě nic. Nový Bor zaslouženě po poločase vedl o 2 góly.

Druhý poločas byl mnohem lepší ze strany našeho týmu. Hra se vyrovnala a měli šance, když z jedné z nich padl gól. Nejhezčí akce ze strany našeho týmu byla od střídajícího hráče Železova, který krásně centroval míč do pokutového území, ale Exnerova hlavička skončila na břevnu. Zápas skončil prohrou. Škoda, že naši hráči nehráli stejně oba poločasy, jako hráli ve druhém. Top hráč zápasu opět nebyl.

Doufám, že závěrečný zápas doma bude mnohem lepší ze strany Jaroměře. Přál bych konečně hráčům výhru doma. Musí to být pro ně hrozný voprus pořád prohrávat a nedávat šance. Celou podzimní část chodí na A tým hodně lidí, bylo by dobré v posledním zápase doma předvést pěkný zápas pro lidi, aby se bylo na co dívat. Vzpomenout si na zápas proti Vysokému Mýtu, kdy naši hráči do 75. minuty hráli skvěle. Poslední zápas podzimu ukažte nejlepší hru, co ve vás je, abyste hrou bavili diváky, pokud sestoupíte, tak se svět nepřestane točit a život půjde dál. A nikde není napsáno, že nemůžete opět postoupit zpátky do divize. Vždyť před vámi je Litol, který doma pohrál 0:11 a venku prohrál 0:8, přesto mají 10 bodů, pokud je někdo viděl hrát, tak nechápe, kde vzali 10 bodů.