Dne 9. 9. 2018 se hrál domácí zápas krajského přeboru v Jaroměři. První poločas začal a hodně se na hřišti bojovalo o míč. Následovala krásná přihrávka a nádherná individuální akce našeho hráče Holuba, který dal první gól zápasu. Potom měl Holub a další naši hráči osobní problém s pomezním rozhodčím, který mával jeden ofsajd za druhým. Bylo jich hodně, z toho minimálně dva určitě nebyly ani náhodou, což náš tým poškozovalo, protože pak mohl jít hráč sám na branku. Poločas skončil pro naše 1:0.

Začal druhý poločas a byl to boj o každý míč. Brankáři nakopávali jeden míč za druhým a samý boj. Nechápu, proč naši hráči raději nehráli po zemi, když mají kvalitní hráče na kombinace. Soupeř se snažil o vyrovnání, což se jim po rohu povedlo, a dali pěkný gól hlavou na 1:1. Bojovalo se dál o každý míč. Pak před vápnem soupeře Holub nakopnutý balon zpracoval a výborně přihrál Jiráskovi, který krásnou střelou dal gól na 2:1. Potom zápas skončil vítězstvím našich hráčů. Nejlepším hráčem zápasu byl Holub, přesto měl smůlu v prvním poločase, kdy ho neustále zastavoval pomezní rozhodčí. Kdyby tomu tak nebylo, možná těch gólů a přihrávek na gól měl mnohem víc. Další hráč, který mě zaujal minulý zápas doma a dnes proti Rychnovu svůj výkon potvrdil, je náš mladý hráč Mertlík. Je neuvěřitelně obětavý v obraně týmu. Zvýšil konkurenci na postu obránců. Výborný výkon měl brankář soupeře a díky němu prohráli jenom 2:1. Osobně jsem zvědav, jak bude náš tým hrát doma, až přijede silný soupeř. Zatím po 5 kolech 9 bodů, což je výborný výsledek na začátek sezóny, ačkoliv úvod znamenal dvě drtivé prohry.  Je potřeba naše hráče pochválit za výkon. Kdo viděl hrát naší reprezentaci v televizi, tak musel kroutit hlavou, protože takový antifotbal, co naši předvádějí, se normálně nevidí. Přitom jsou všichni profesionální hráči fotbalu.