ball

Dne 15.11.2015 proběhl zápas divize. Semily jsou v tabulce na posledním místě a Jaroměř před nimi. Po začátku zápasu jsem si myslel, že přijel tým ze špice tabulky divize. Hráči Semil ovládli hru, kdyby poločas skončil 0:6 pro Semily. Nikdo by nemohl říct ani popel. Poločas skončil pouze 0:1 pro Semily. Oni mají stejný problém jako Jaroměř, tedy proměňování ložených šancí.

Druhý poločas začal stejně jako první. Jaroměř dostala brzy další gól. Jeden divák odcházel kolem 60. minuty s dosti drsnými slovy o hře našeho týmu. Pak naši hráči zlepšili hru a dali kontaktní gól. Ke konci zápasu se nádherně trefil hráč Kilevník a bylo srovnáno. Na penalty Jaroměř prohrála. Celý zápas jsem se pokoušel počítat gólové šance. Na šance 7:17 ve prospěch Semil. Celkem 24 brankových příležitostí. Rozhodčí pouštěl tvrdou hru, což vyhovovalo hráči Krahulci z Jaroměře. TOP hráč zápasu nebyl. Mile překvapili náhradníci týmu Rejchrt, Vladeka, Seifert a Munzar. Vůbec nebylo znát, že hrají za B tým. Po střídání byli oživením týmu. Hráči z B týmu aspoň mají motivaci.

Myslím si, že hráči Jaroměře musí být rádi, že je konec podzimní části. Mohou se uzdravit hráči se zraněním na jarní část. Vedení klubu a trenér mají o čem přemýšlet.

Tým Jaroměře nemá žádného velkého sponzora, který by do klubu pumpoval peníze. Spíše je to na úrovni amatérismu směrem k finančním limitům klubu. Hráči za stavu 0:2 nesklopili hlavy a snažili se dál, a proto byli po zásluze za snahu odměněni. Taky při nich stálo velké štěstí. Kdyby hráči Semil proměnili polovinu šancí, mohl to být velký výprask. Celý podzim byl pro tým maturita a srovnávání s divizními celky. Taková zkušenost se nedá koupit, ale pouze získat ze hry. Sám jsem zvědav na to, jakou taktiku a hru vymyslí trenér a vedení na jarní část soutěže. Samozřejmě, se rád na tým přijdu podívat, protože není umění chodit se dívat jen na tým, kterému se daří. Kdo má rád fotbal, přijde se podívat znovu a znovu.