ball

Dne 1.4.2018 se hrál první zápas krajského přeboru v Jaroměři. Jenom počasí bylo zajímavé, studený vítr. Začal první poločas a naši se snažili hrát fotbal. Bohužel soupeř nikoliv, čekal na brejky nebo na chybu. Našim se nedařilo překonat hlubokou obranu soupeře. Přijeli s tím, aby nedostali rychlý gól.  A tak se bojovalo o míč. První poločas skončil 0:0.

Druhý poločas začal stejně, jak skončil první. Soupeř čekal na jednu chybu našich hráčů. Chyba se dostavila po vhození autu, kdy se hráč soupeře rychle otočil s míčem a vystřelil. Pak se začalo zdržovat a zdržovat. Soupeř čekal na brejkové příležitosti. Naši se snažili, ale nedokázali nic vymyslet proti obraně soupeře. A proto zápas skončil 0:1 pro soupeře. Když rozhodčí pískl konec, náš hráč vzteky zakopl míč. Logická frustrace. Naši prohráli, ale soupeř nebyl lepší. Spíše šťastnější a antifotbalová taktika slavila úspěch.  Jaroměř již dvakrát prohrála, což se může stát, ale hráči nedali ještě gól, což je mnohem horší. Jak se říká, podzim ve fotbale neznamená jaro. Doufám, že příští domácí zápas bude lepší počasí a hráči dokáží konečně překonat hlubokou obranu soupeře, ačkoliv je to velmi složité. Možná tentokrát přijede soupeř, který bude chtít hrát fotbal.