ball

Dne 25.9.2016 se hrál domácí zápas krajského přeboru. První poločas naprosto vyrovnaný. Pak rozhodčí vyloučil hráče soupeře za faul na Holuba, když uprostřed hřiště mu dal zezadu nekompromisní kosu.

Druhý poločas naši hráči tlačili, ale žádné šance do konce zápasu nepřišly, zdali za celý zápas měli naši hráči dvě nebo tři šance. Musíme sportovně přiznat, že soupeř v 10. si remízu odmakal. Remíze byla spravedlivá. Pak se kopaly penalty, kdy za stavu 5:4 pro Jaroměř šel kopat hráč soupeře a nezvládl tíhu a důležitost okamžiku, když svoji penaltu kopl vedle a vysoko – nervičky. Proto má Jaroměř dva body a soupeř jen jeden.

Všiml jsem si, že do Jaroměře jezdí soupeři hlavně bránit. Trenér jim naordinuje hodně tuhý beton vzadu. Bohužel, zatím to funguje.  Doufám, že příště vyhrajeme doma i třeba 1:0. Asi se bude muset začít trénovat hra proti urputně se bránícím soupeřům, kteří hrají hlavně na své polovině a čekají na náhodný brejk, roh a trestný kop. Soupeři mají z Jaroměře strach? Ano, Jaroměř má výbornou kombinační hru, a proto tzv. betonují vzadu. Útočná hra soupeře v Jaroměři na hřišti je pouze nadstavba, kdy prim hraje obrana.