ball

Dne 22.10.2017 se hrál znovu domácí zápas v Jaroměři. Naši hráči hráli skvěle. Celý tým si zaslouží velkou pochvalu. První poločas naši vyhráli 4:0. Druhý poločas opět 4:0, tedy celkem 8:0. Konečný výsledek je jenom dílem náhody, kdyby to skončilo 12:1, tak by se nikdo nemohl divit. Padly dva nejkrásnější góly v prvním poločase. Když první dal Škoda po individuální akci a krásné střele k tyči, druhý po krásném průniku a přihrávce a zakončení hráče Valáška. Naši byli lepší naprosto ve všem. Podle mého názoru Vrchlabí nemá co dělat v krajském přeboru. Bavil jsem se s fanoušky Vrchlabí, jak je tohle možné, když minulou sezonu vyhráli 1.A třídu. Jeden mi řekl, že tam měli záložníka, na kterém veškerá hra týmu stála. Jeden hráč, že by mohl být tak dobrý? Fanoušek dodal, že po vydařené sezoně přestoupil do ČFL, kde hraje pravidelně v základu. Pane jo, hraje o tři třídy výše a v základu.

Největší sranda byla v tom, že rozhodčí ukončil zápas neobvykle hned v 90 minutě. Myslím si, že soupeře litoval, naprosto chápu. Zápas vypadal, jako když si kočka hraje s chycenou myší.  Nejvíce se mi líbilo, že naši šlapali celý zápas, a proto padlo tolik gólů.