ball

Dne 29.10.2017 se hrál znovu domácí zápas v Jaroměři. V první minutě zápasu dali naši gól po krásné a nezištné přihrávce hráče Škody na volného spoluhráče Bana, který dával do prázdné brány. Začátek snů. Pak hráč soupeře nadával rozhodčímu a dostal žlutou kartu, jenomže mu to nestačilo a běžel k rozhodčímu a řekl mu „ty vole“ dostal červenou kartu v 5. minutě zápasu, a proto musel předčasně do sprch. Nejvíce se mi u potrestaného hráče líbilo jeho jméno „Prorok“. Dneska neměl nic prorokovat směrem k hlavnímu rozhodčímu. Ideální kombinace vést 1:0 a soupeř šel do 10. Naši měli hodně šancí v prvním poločase, ale nedařilo se dát potřebný druhý gól, který by pravděpodobně vše rozhodl. Před koncem poločasu nejlepší střelec krajského přeboru Pražák získal balon po výkopu jejich brankáře a běžel na naši branku, přestože ho pronásledovali 3 naši hráči, tak se mu chytře podařilo projít mezi dvěma našimi hráči doprava a vystřelit přes posledního našeho hráče, který ho bránil. Trefil perfektně k tyči na 1:1 a poté poločas skončil.

Druhý poločas měli naši opět mnoho příležitostí, ale nedokázali přidat vítězný gól. V druhém poločase měl útočník soupeře, Pražák, ještě jednu velkou šanci. Tento hráč mě zaujal, protože od začátku ví, co bude s míčem dělat, tak si počkal na správný okamžik, když věděl, že nemůže jít dál do pokutového území. Vystřelil na branku, ale netrefil šibenici, na kterou mířil. Pražák patří do divizního týmu. Makal celý zápas, nic nevzdával a svými výpady držel tým soupeře nad vodou, ještě přidával tvrdost v osobních soubojích. Na penalty naši vyhráli a získali, alespoň druhý bod navíc. Hráč soupeře Pražák neproměnil v penaltovém rozstřelu penaltu o další bod ze zápasu. Ihned šel pogratulovat našemu brankáři, že mu penaltu chytil. Charakterově velice zajímavý hráč. Měl smůlu, že museli hrát dlouhou dobu v 10. Možná by ukázal mnohem víc. Nejlepší byl pohled na trávník po konci zápasu. V podstatě takové oraniště.

Koho ocenit? Určitě hráče soupeře, protože od první minuty zápasu prohrávali a od 5. minuty hráli v 10, přesto uhráli bod a v normálním hrací době neprohráli. Naši můžou litovat obrovské množství nevyužitých šancí. Myslím si, že měli vyhrát.