Dne 10. 6. 2018 se hrál domácí zápas krajského přeboru v Jaroměři. Od začátku se hrál parádní fotbal, přesto trenérům šedivěly vlasy hrůzou, protože na hřišti probíhal otevřený fotbal a oba týmy hrály na vítězství.

Hned na začátku v první minutě dal Častvaj první gól zápasu a stav 1:0. Začátek snů. Jenomže soupeř hrál útočně dál, během asi 15. minut dal tři góly, jeden hezčí než druhý. Stav 1:3 pro soupeře. Pak měli hráči soupeře šanci na navýšení skóre na 1:4, ale hráč soupeře neproměnil loženou šanci. Naši hráči útočili dál, Jirásek dal kontaktní gól na 2:3. Hra měla skvělý spád a do poločasu srovnal Škoda na 3:3. Skončil poločas. Pak jsme se bavili, zda trenéři nezmění taktiku a nezačne se bránit.

Začal druhý poločas a znovu útočný fotbal od začátku až do konce zápasu. Bylo se neustále na co dívat. Akce střídala akci. Naši hráči v druhém poločase přidali 3 góly, Bano, Kilevník a Škoda, čímž utkání skončilo 6:3 pro Jaroměř. Tohle byl nejlepší utkání jara na domácím hřišti. Nejlepší hráč na hřišti byl Bano, neuvěřitelně se mu dařily přihrávky a kombinace, všichni naši hráči hráli velmi dobře, ale Bano zářil. Konečně naši hráči dali víc, než dva góly doma. Uznání zaslouží i soupeř, protože chtěl hrát fotbal, zápas byl prostě atraktivní. Mohli zalézt do bloku v 10, ale kdo se má na to koukat.  Tohle předvádějí některé týmy na mistroství světa. Můžete s tím slavit úspěch, ale pro diváky je to téměř nekoukatelné.