Dne 17. 6. 2018 se hrál domácí zápas krajského přeboru v Jaroměři. Šlo v podstatě o rozlučkový zápas našich hráčů Martina Škody a Martina Kilevníka, kteří odcházejí z klubu. Od začátku byli naši hráči lepší než soupeř. Poločas po právu 2:0 pro Jaroměř, oba góly dal Kilevník.

Začal druhý poločas a naši hráli skvěle. Po právu vyhráli druhý poločas 4:1, když za Jaroměř přidali góly Častvaj, Jirásek x2 a Exnar. Konečný stav 6:1 pro Jaroměř. Je velká škoda pro náš tým, že skončila sezóna, když ke konci jara začali naši hráči takto skvěle hrát. Možná forma přišla příliš pozdě. Začátkem jara šlo o velké trápení pro našeho hráče, než dali gól. Ke konci sezóny žádný problém.

Věk člověk nezastaví a Martin Škoda s Martinem Kilevníkem odcházejí do jiných klubů Česká Skalice a Kocbeře. Díval jsem se do statistiky střelců, tak hráči jmenovaní dali dohromady 17. gólů, bohužel statistika neuvádí, kolik dali přihrávek na gól, ale typuji asi stejně jako gólu a možná i víc. Kilevník byl minulou sezónu několik zápasu také TOP hráč – prostě nejlepší na place. Příští sezónu bude pro Jaroměř jiná bez těchto hráčů. Předpokládám, že náhrada bude ze staršího dorostu, kterému se velmi daří, čili kluci kolem 19 let. Sám jsem zvědav, jak to trenér s omlazeným týmem zvládne. Odcházející hráči Martin Škoda a Martin Kilevník udělali pro klub v Jaroměři hodně práce a pěkný chvil svými akcemi a góly, po právem byli oba oceněni diváky potleskem při střídání. Pro nové týmy jasná posila, pro Jaroměř ztráta.