Vážení občané, dne 28., 29. a 30. 4. 2014 proběhlo u Okresního soudu v Náchodě soudní řízení s jedenácti obžalovanými zastupiteli města Jaroměře. Vzhledem k tomu, že nám telefonujete, protože nemůžete nikde zjistit, jaký je výsledek tohoto jednání, informuji vás, že je tato kauza odložena a další řízení se bude konat dne 5. 6. 2014. Nemohu se vyjadřovat k průběhu soudního líčení, ale napíšu Vám, co mu předcházelo.
Stála jsem na chodbě soudu a čekala, až budu předvolána. Kousek ode mne, za rohem, stáli obžalovaní, včetně starosty Klepsy, pana V. Weinera a kameramana ČT1. Když jsem slyšela starostu halasně (jak jinak) mluvit o panu Jevčákovi, šla jsem přímo k nim, abych to buď slyšela nebo zastavila. Přesně a zřetelně jsem slyšela toto: starosta říká kameramanovi a panu Weinerovi „ hlavně mi tam dej večer toho Jevčáka, toho tam určitě dej, to je hrozně důležitý“. Ten den, v úterý 29. 4. 2014 v 18.00 hodin v regionálních zprávách, proběhla reportáž a místo na téma „restaurace Kino“ byla na téma „Jevčák“, přesně tak, jak si to Klepsa objednal. P. Weiner měl natočený ještě rozhovor s P. Košťálem, ten ale nezveřejnil, to co říká pan Košťál ho nezajímalo, pospíchal za obžalovanými, aby mohli natočit, co si  p. Miller, p. Mach a p. Vrabec myslí o panu Jevčákovi.
Starosta Klepsa se snaží udělat z kauzy restaurace Kino politickou záležitost. I já jsem byla v článku cca před půl rokem obviněna mistrem Horáčkem z předvolební kampaně. To bych ale mistře musela tu kampaň dělat už šestý rok, trochu pitomé, že?  Musím přiznat, že než jste s tím začali, nic takového mě ani nenapadlo.
STOP HRABOŠŮM !!!

Monika Jirsáková
Je to politika?
Štítky:

Napsat komentář