Klada (1)

Z důvěryhodných zdrojů z MÚ v Jaroměři jsme zjistili, že pan MF zaměstnanec Pevnosti – muzea přišel ve výplatách o svoje peníze. Ve složce platu se tomu říká osobní ohodnocení. A proto má nyní na osobním ohodnocení čistou nesympatickou nulu. Tady musíme pogratulovat vedení této organizační složky za skvělou práci pro město. Odůvodnění, že na to vlastně není nárok, je samozřejmě skvělé a morální!

Proč to prodlužujete a zrovna ho nevyhodíte?

Vždy se nějaký důvod najde. Pan MF věnoval městu zdarma velkou sbírku, ale to zřejmě nikoho nezajímá. Svoji výplatu opětovně používá na doplnění sbírky. Je to pouhý „invalidní dědek“ a bývalý chartista, zvyklý říkat pravdu. Tak ten se nám do nynější Jaroměře nehodí. Škoda, že není povoleno právo útrpné. Třeba bychom ho mohli nechat zavřít do klády. Ale on se ozval proti bývalému řediteli a nebojí se, hrůza hrůz. V žádném případě nejde o šikanování, ale o snahu města ušetřit peníze na další prašné komunikace.

Je to jasné!?

Bývalému ředitel bylo také odebráno osobní ohodnocení, údajně za vystoupení proti úřednicím města při kontrole? Podle zdroje ho ale má stále! To je úžasná spravedlnost a solidní jednání s lidmi u nás v Kocourkově. Tak co mu seberete příště? Morální kvalitu a čest těžko – snad kdo je nemá asi ani nemůže. Aspoň mu znepříjemňujete život, tak sladce zvráceným, moci využívajícím a podlým způsobem, jak malí a ubozí lidé.

Otázka zní: „Kdo za tím vším stojí?!“ Římský konzul Lucius Cassius Longinus Ravilla kolem 125 př. n. l. pronesl pověstnou větu „Cui bono“ a zde se nabízí paralela pro podobné jednání. Zdá se, že budeme muset hledat odpovědi v nadřízených složkách Pevnosti – muzea.

Redakce

Kdo šikanuje MF?

Napsat komentář