IMG_1269

Folková skupina SPRINGHIT: Tereza Pilařová, Markéta Pádrová, Šárka Pádrová, Andrea Suchánková, Jan Holínský, Ondřej Pilař.

Dne 20. 5. 2015 v pět hodin odpoledne na jaroměřském náměstí Čs. armády, velká podsíň u vinotéky Sv. Mikuláše v akci Jaroměřské náměstí žije, proběhlo vystoupení folkové skupiny SPRINGHIT. Složení: Tereza Pilařová, Markéta Pádrová, Šárka Pádrová, Andrea Suchánková, Jan Holínský, Ondřej Pilař.

Šlo o již druhé vystoupení na stejném místě a opět s vysokou uměleckou hodnotou. Po minulém instrumentálním vystoupení jsme měli možnost slyšet i výborné vokály. Dokonce tato skupina přestala hrát a vystoupila s písní bez doprovodu muziky a opět skvěle – viz foto. Pozitivní na tom je, že jde o studenty, kteří nám předvedli velmi pěkné a povedené vystoupení. Pozn. redakce: Největší úspěch u žen měl Ondřej Pilař.

Pouze počasí bylo proti a nepříjemně pršelo. Výhodou je podsíň, že povetrnostní podmínky nemají zásadní vliv na vystoupení.

Můžeme se i nadále těšit na další akce v podobném duchu. Skupina i organizátoři nám zprostředkovali opět zajímavý zážitek a patří jim minimálně velký obdiv a poděkování.

Mgr. David Jevčák

Koncert skupiny Springhit na velké podsíni na náměstí Čs. armády u vinotéky Sv. Mikuláše

Napsat komentář