IMG_3808

Město vybudovalo slavný i neslavný průchod do prostor Na Valech, kde má být vybudováno parkoviště a přístupové cesty a malinký, jakoby parčík pro volnou aktivitu občanů. Máme 6 měsíců za sebou a nic se tam neděje. Zřejmě na městě vrcholí přípravy na jiné práce, či na jiný problém. Tyršův most se již zadrhl. Problémy s přeložkami sítí a jiné obvyklé i neobvyklé problémy, ale největší je, jako vždy – v penězích. „Není peněz, není ani lásky“ a ani opravených mostů. Přitom lokalita Na Valech je údajně dle starosty svou důležitostí v tom, že zde při opravě Tyršova mostu bude náhradní spojení s náměstím, že ano. Pak ale nechápu, že je tam stále stavební klid – nic se neděje!

Ve Zpravodaji, ve kterém byl článek za odbor majetku. Nějaké problémy s vodou, a proto se tato lokalita bude dělat v roce 2017!? Jako obvykle nikdo za nic nemůže. Za všechno může jenom voda – (potvora). To nikdo nevěděl dříve, než přišli s nápadem tam něco budovat. Vždyť mají na všechno studie i na WC. Před pár měsíci ještě starosta psal ve Zpravodaji, že se začne dělat lokalita Na Valech v roce 2016. Proboha proč taková slibotechna?

Novinka Zpravodaje: U špatných zpráv se nikdo ve Zpravodaji nepodepisuje! My to děláme na stránkách bezcenzury-jaromer.cz proto, abychom nedostávali výhrůžné dopisy najatého člověka, který čirou náhodou zbožňuje starostu města. Ale to je jen náhoda. Oni se pod špatné články nepodepisují, aby nebyli pro smích. Pomůže to?

Redakce

Lokalita Na Valech