Vážení občané, do svých schránek jste dostali mimořádné vydání Jaroměřského zpravodaje. V září již třetí vydání!!! Tyto informace musely být zveřejněny před volbami, to je jisté. Několik let se čekalo, čekalo, nic se nedělo, ale teď to muselo ven, ihned!!!

Je zřetelně vidět, co si starosta o občanech Jaroměře myslí. Umím si představit, jak sedí starosta Klepsa a render (viz. pozn.) ? V. Hájek u láhve a vymýšlí, čím občany-voliče omráčit. Já jsem teda omráčená do teď.

Riyadh_city

1. Pohádka z tisíce a jedné noci, nějaké arabské městečko s mramorovými chodníky?

2. Provokace?

3. Předvolební bláboly a podvod na voliče?

Jasně trojka sedne. 5650 výtisků, 12 stran nesmyslů. Když se na věc soustředíte, nesedí tam téměř nic. Nevadí, voliči to zaplatili a podrobně zkoumat nebudou, jistě je to uchvátí a možná si budou myslet, že někde za domy je moře a bílá pláž. Kdo to zaplatí? Dotace, všechno bude, nejdůležitější už je za námi, obrázky máme, teď už jen peníze a někoho, kdo to postaví, asi pan Polák, bych to tak tipovala.

Zadluženost města roste a dotace budeme spíš vracet, než že bychom je mohli očekávat.

Monika Jirsáková

pozn.) RENDER je plně integrovaný nástroj pro tvorbu rychlé fotorealistické vizualizace přímo v prostředí. Nabízí náhled vizualizované scény v reálném čase s plně dynamickým osvětlením. Rychlý a snadno ovladatelný.

PŘEDVOLEBNÍ KOUZLA A ČERNÁ MAGIE PRINCIPÁLA KLEPSY

Napsat komentář