Brutal_Assault_2012_main_stages

Seděl jsem s nějakými lidmi a oni začali, že policie v Jaroměři zmlátila nezákonně občana polské národnosti na „Brutalu“ v Josefově v srpnu 2014. Tak jsem ztuhl a zeptal jsem se, jaká policie zmlátila Poláka. Přece městská policie. Snad dokonce strážník, který čeká na rozhodnutí krajského soudu z minulosti, jak rozhodne o jeho odvolání proti rozsudku soudu v Náchodě.
„Mohl byste k tomu uvést více, protože nejsem informován?“
Když byl festival Brutal Assault 2014 v Josefově, tak strážník zavolal na jednoho Poláka, aby šel s ním za dodávku městské policie, kde budou něco řešit. Dotyčný šel klidně s ním, aniž by se něco dělo. Jenže za vozidlem dostal od strážníka bez varování několik ran. No a potom se seběhli ostatní kamarádi zmláceného a problém byl na světě. Postižený Polák to šel nahlásit na OOP Jaroměř, kde přijali jeho oznámení na strážníka MP. Hovoří se také, že jakmile policie chtěla záznam z kamerového systému města, tak všude kamery města fungovaly, ale na tomto důležitém místě náhodou nikoliv. To je smůla. Potom snad strážník se svým velitelem byli na OOP Jaroměř dělat nátlak na dozorčí službu, proč nabrala oznámení Poláka o útoku na něj. Prý se to šetří.
Musíme doufat, že nás znovu městská policie neproslaví u soudu. Třeba se to bude dlouho šetřit, až se to promlčí, odloží, postoupí atd. Vždyť to už známe.
Je zajímavé, že ve Zpravodaji o tom nic nepíší, ačkoliv by to jistě zajímalo občany města.
Horáček (předseda výboru pro bezpečnost a pořádek) také asi nehledá svědka obhajoby, kterého vyslechne v divadle a výslech opatří razítkem kulturního střediska. Snad aby si to svědek nerozmyslel, jelikož rád pomáhá spravedlnosti. Zřejmě se mu stýská po bývalé práci u policie. Škoda, že si neudělal státnice na vysoké škole obor bakalář, mohl tam zůstat a pracovat pro blaho národa. Asi na tu státnici neměl již několik let za sebou?
Musím se přiznat, že vedle něho se cítím zahanben, leč jsem méně vzdělán. Jsem pouze vyučen zámečníkem plus nástavba s maturitou a vysoká škola s červeným diplomem. Prostě jenom takový čajíček. Jinak bych nemohl být na kandidátce JUDr. Rudolecké: JAROMĚŘ – NÁŠ DOMOV. Tam jsou pouze individua jako já. Zde nemusíme poslouchat Jirku na slovo, můžeme si říkat, co chceme a kdy chceme.

Pokud někdo hledá „elitu“ Jaroměře, musí se jít podívat na Volbu pro město. Mají tam č. 3, což je úžasný muž ve stylu č. 1. Zajímavé je to, že byl minule zvolen za ČSSD, ale pochopil, že lepší je Volba pro město. No jasně. Lépe se kupují nemovitosti od obce, dostávají místa ve statutárních orgánech města za peníze, v dozorčích radách aj. Dobře si vybral! Tedy co chce Jirka, chce i on, co Jirka nechce, nechce ani on. Nejvíce mě zaujala věc, že mu nevadí spolupráce s KSČM na radnici po r. 1989, když tak ostře útočil např. na Ing. Konráda za jeho minulost. Třeba jsem také z komunistické rodiny, ale nemohl jsem ve škole recitovat básně o Leninovi, neměl jsem na to asi talent. On však byl vždy lepší a proto tak krásně recitoval, měl to kádrově dobrý a také šel na vojenský gympl. To byla taková doba, ale dneska už není. Proto jsem svobodomyslný člověk. Přeji mu hodně úspěchu ve volbách, hlavně pořádně napnout plachtu správným směrem. Musí točit podle větru, což umí perfektně. Viz jeho přestup k Jirkovi.

Mgr. David Jevčák

PS. Prosakují informace, že když ve volbách neprojde Jirka, tak je dohoda, že bude Horáček dělat starostu. Údajně také existuje dohoda před volbami: Volba pro města, KSČM a ANO, ale lidi toho namluví. Známe to, není šprochu, aby na něm nebylo pravdy… Snad se i říká, že ANO je spřízněná Klepsova druhá kandidátka, protože on to tak dělá každé volby. Volba pro město bude přijímat údery a odklon voličů a ANO jejich voliče v klidu převezme. Po volbách to dají dohromady s KSČM, jak jinak. Kdyby chyběl jeden hlas, prý mají u Východočechů schovaného trojského koně č. 3 pana Petra Pálku (pohřby a svatby). Bohužel paní Jelínková a ani ostatní kandidáti o tomhle zřejmě neví. Ale pan Pálka s Jirkou vždy hlasuje jako o život. Inu klepsistické učebnicové metody. Na to musí být žaludek.

Městská policie zmlátila polského občana nebo ne? Není brutal jako Brutal.

Napsat komentář