Dne 2. dubna .2014 jsem byla předvolána k přestupkové komisi v Jaroměři. Soudruh Harvan si  na mě podal stížnost, a to proto, že si strčil sušenky do kapsy a já o tom napsala. Cítil se před občany celého města ponížen, zesměšněn a dehonestován, ne svým činem, ale že to prasklo. Soudruh požadoval, abych se omluvila, protože mu vypadla mysl. Dodnes to moc nechápu. Za co, že si nacpal kapsy Pingvínama? Přišlo mě to pěkně praštěný. Ale i předseda přestupkové komise mě nabádal, abych se omluvila a vyřešili jsme to smírem. Radil mi, že si můžeme sednout s panem doktorem na kávu a všechno probrat.  Nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo ječet. Představa, že půjdu s komunistou, který nás neustále uráží, na kafe, mě ohromila. Tragikomedie parádní.
Nebudu popisovat celou proceduru, úřednictvo udělalo procesní chyby, podala jsem stížnosti ke Krajskému úřadu v Hradci Králové, problém je trochu v tom, že stížnost musím poslat nejprve starostovi města Jaroměř a ten by to měl zaslat  na Krajský úřad v Hradci Králové. A je to tady – PŘEKVAPENÍ, na Krajský úřad v Hradci Králové se nic neposlalo. A tento těžký případ byl nakonec zastaven. Kdybyste si přečetli usnesení správního odboru ve Smiřicích, pak byste pochopili proč, naopak byste nepochopili, jak mohl být zastupitel Harvan očištěn. Doktor Harvan – jedna z  klepsových loutek, vděčná za to, že starosta vytáhl komunisty na radnici. Zastupitel, který hlasuje, jak starosta přikáže. Předseda přestupkové komise, který křičel a mlátil do stolu, když domlouval takovým zvrhlíkům, jako jsem já.
Zastupitel, který ve svých vysilujících  bolševických článcích uráží a ponižuje hlava nehlava, každého za blbost by poslal do kriminálu. Komunistu nepředěláš. Osobně mě a mého partnera označoval za primitivní drzá a zvrhlá individua, idioty atd., při čtení jeho článků cestujete v čase, rázem se totiž ocitnete před revolucí. Tak tenhle komunistický mentalista, požaduje omluvu. Psal, že přestupková komise ho očistila. Má totiž zdravotní potvrzení. Co to může být za záhadnou nemoc? To se nedozvím, je to tajné, ochrana osobních údajů.
Nedávno jsem našla roční balík přestupků zašantročených městskou policií, osm let se to kdesi válelo, to nevadí, že tam byly osobní údaje, policie nepátrá, kde se to vzalo. Soudruh má zkrátka nějakou tajnou omluvenku, když mu vypadne mysl, může si nastrkat zboží do kapes a nikdo s tím nic neudělá, to je tutový. A kdo to zmíní, bude skučet!!!  Kašlu na pišingry, ale co v zastupitelstvu? Není to problém? Neměl by soudruh odstoupit i z této a dalších funkcí? NENÍ A NEMĚL, nevadí totiž, když mu vypadne mysl, Klepsa řekne a poradí co a jak, kdy zvednout ruku šátračku. Naposledy v Náchodském deníku sprostě uráží a dehonestuje mého muže. Veřejně uvádí, že můj muž je psychopat, gauner a ničema a chtěl by ho dát vyšetřit na psychiatrii. Zřejmě vychází z vlastní zkušenosti. Buď měl zase výpadek nebo si koleduje o trestní oznámení. To, co předvedl u soudu ve mě vážně vyvolává otazníky, týkající se jeho psychického zdraví. Takové fajnové zdravotní potvrzení nebo-li papíry na palici, vůbec není marné a koukám, že to letí za každého režimu, funkce za prachy jo, a pak zboší zatármo taky jo.
Vyzvala bych vás soudruhu k rezignaci, ale v tomhle ubohém zkorumpovaném složení zastupitelstva, se do voleb už ztratíte, vždyť jste na výjimky jedna prolhaná banda. Snažila jsem se u soudu vzpomenout na všechno přesně, abych neudělala ve výpovědi chybu, mám totiž respekt. Vy nemáte žádný, před nikým a před ničím, nic, žádná hranice, lhali jste, lžete a dál lhát budete.  Doufám, že budu brzy moct vaše lži zveřejnit, to se občané pobaví, trapné a neuvěřitelné, ale tomuto zastupitelstvu přesně padnoucí.

communist-partyIlustrace: Reflections on Communist Stupidity: The Soviet Union. By Andrew | 

Takto také psal JUDr. Harvan do Zpravodaje
„Ze života vím, že část lidí je negativně zakřivená a musí se, ač chceme nebo nechceme, nějak realizovat. Takto orientovaní by však neměli zneužívat masmedia a v našem případě informačního portálu města, který má naprosto jiný cíl a smysl, než být pomyslnou „zdí nářků“ a hromosvodem, do kterého se vypouští naakumulovaná žluč nenávisti, lží, a dehonestace okolí. Tito lidé nechť si zřídí vlastní informační portál, v němž si budou moci v plné šíři ulevit od vnitřních zvrácených pudů a slušným, pokorným a pozitivně orientovaným lidem dají pokoj a nezaplevelí jim jejich komunikační instrument, který je užitečný pro výměnu informací a inspiraci pozitivních myšlenek nutných ke kreativitě při správě věcí obecných.
Zastupitel města – JUDr. Harvan Jaroslav

Tak už ho máme, portál, kde se můžeme svobodně vyjadřovat, a vy si na tom městském, prskejte co chcete vy „pokorný a pozitivně orientovaný“ soudruhu.
Monika Jirsáková

MORÁLKA PANA PINGVÍNA

1 komentář u „MORÁLKA PANA PINGVÍNA

Napsat komentář