Jeden člověk napsal článek o lebkách městské policie (MP). Potom mu ještě anonym dodal určité materiály, když zjistil, že na MP se děly podivné věci v pracovní době.

censor

Naivně tedy napsal článek a poslal do Zpravodaje. Jenže neotiskli. (Zřejmě se zveřejňují pouze některé kritické články a pozitivní „nudný“ čajíček není pro čtenáře zajímavý.  Nakonec, proč zatěžovat občany, a že platí daně a strážníci místo toho, aby hlídali, tak sledovali filmy, porno …)

Později autor potká pracovníka úřadu města, (kterého nechce jmenovat, aby nebyl odejit) když mu sdělil, že tímto se stal nežádoucí osobou ve městě, protože vážený muž vysokého vzrůstu a se silným a hlubokým hlasem si nepřeje, aby cokoliv publikoval ve Zpravodaji. A nadále si z toho nemám nic dělat. Je takových osob více? Čím mám stopku a červenou kartu.

Tím víc jsem chtěl svůj článek zveřejnit, jelikož mi to bylo zakázáno. Jasná věc. Ale jak na to, nevlastním žádné média, ačkoliv je Zpravodaj placen i z mých daní, pokud by je někdo vlastnil ze svých peněz, neřeknu ani slovo, ale takhle?

Přemýšlel jsem, až mi jeden poradil. Hele Jirka není doma, někam odjel, rychle si dej žádost o přístup na  diskuzní  fórum města a tam to dej. Přesně jsem to tak udělal.  Jenže …

doodle-wall-2-WEB

Pak jsem seděl v restauraci, když se mnou začali bavit další lidé a jedna právnička řekla: „V mém domě není žádný nájemník na nebytové prostory, tak to dám do výlohy. Výloha je moje a máme svobodu slova.“ No a stalo se. Musím přiznat, že určité lidi ta výloha dostávala a dostává do otáček. Další osůbka říká: „Tak založte web.“ Musím jasně přiznat, že jsem byl od začátku skeptik, na co web. Dnes mají stránky velmi slušnou sledovanost, i když jsou jaroměřští spíše už vším otráveni…

… témat neubývá.

Mgr. David Jevčák 
Nejhorší na tom je to, že …

Napsat komentář