Zlí jazykové tvrdí po městě, že starosta má nepřiměřený majetek za období jeho starostování. Údajně má 3 domy a jednu restauraci. Tohle mě naprosto uráží. Přece není nezákonné vlastnit majetek. Proč to lidé spojují dohromady. To, že někdo umí podnikat takovým způsobem jako on je vynikající. Odhadem laika bych to ohodnotil i s vybavením na 15 mil Kč. Všichni si musí uvědomit, pokud někdo měl takové příjmy, tak odvedl minimálně na dani 2,5 mil Kč, a to pro nás všechny. Kolik práce, potu, strašné dřiny a svého umu do podnikání musel dát. Tyto nemovitosti jsou ve velice pěkném stavu.
Spíše mě zaráží, že majetek města není ve stejné kondici, jako soukromý majetek pana starosty, zřejmě to nejde všude stejně, čemuž nerozumím, rozumět nebudu, nechci a nechápu.

Jaroměř – Tyršův most přes Labe. Autor: Martin Sládek – Martens

Věřím, že napne všechny síly na to, aby Jaroměř vypadala stejně jako jeho soukromý majetek, o čemž nikdo z města nemůže ani na vteřinu pochybovat, protože dělá pro nás maximum z toho, co může. Jde o nejpracovitějšího člověka ve městě. Ve spojení s našimi zastupiteli bude z Jaroměře ráj na zemi, což je naprosto jasné?

PS: Žádám lidi, aby nezáviděli našemu starostovi jeho majetek a inteligenci. Náš starosta je svým zvláštním způsobem výjimečný člověk.

Mgr. David Jevčák
Někdo se musí zastat našeho starosty?

Napsat komentář