Zastupitelé města Bc. Vladimír Matys z Volby pro město a Rudolf Polák z ČSSD koupili nemovitosti od města, což je vlastně v Jaroměři taková normálka. Já tohle vlastně vůbec nechápu, tedy ten koníček, být zastupitel obce a ještě si od obce něco koupit, ale nejsem zastupitel, tak co bych měl tomu rozumět.

Fernie-Real-Estate

Živnostník Rudolf Polák, který pouze za toto nedokončené volební období získal od města cca 110 veřejných zakázek v hodnotě asi 4.500.000 Kč. Pokud částku vydělím počtem zakázek, jde o tedy zakázky malého rozsahu. Pravděpodobně jako živnostník je Rudolf Polák nejlepší z celé Jaroměře, když získal takový počet veřejných zakázek.

US_Deluxe_Monopoly_Tokens

Zeptal jsem se jiných živnostníků v Jaroměři, ale oni žádné zakázky malého rozsahu nemají. Jak fungují zakázky malého rozsahu? Jednoduše město osloví např. 3 zájemce a pak vybere. Beru na vědomí, že živnostník Rudolf Polák je nejlepší v celé Jaroměři, lepší není, a proto získal víc než 110 veřejných zakázek od města, aniž by to mělo vliv v tom, že nějaký Rudolf Polák je zastupitel města a radní za ČSSD.

V podstatě je to taková jaroměřská morálka a normálka.

Říkám si, jak to půjde dál do budoucna, aby jednou skoro celý majetek města nevlastnili např. zastupitelé města. Je jasné, že pak budou velmi vážení a bohatí lidé.

DJ

Peníze a majetek je to hlavní? Bude vše patřit radním?

Napsat komentář