Vážení občané,

dovolte touto cestou Vám poděkovat za volební podporu kandidátce JAROMĚŘ-NÁŠ DOMOV. V novém Zastupitelstvu budeme mít  dva zastupitele. Náš dosažený volební výsledek 11,76% je skvělý i z pohledu, že je lepší než volební výsledek ODS, KSČM, KDU-ČSL i ČSSD. S ohledem na skutečnost, že naše rozhodnutí kandidovat v letošních komunálních volbách padlo na základě čirého zoufalství a rozčarováni nad stavem komunálních záležitostí v Jaroměři až letos v únoru, nesmírně si ceníme Vaší občanské podpory, kterou jste nám ve volbách dali. Rozhodně Vás nezklameme. Do Zastupitelstva jste poslali dva naprosto neúplatné a nezkorumpovatelné „predátory“, kteří půjdou po všech nepravostech z minulosti i v budoucnosti. Noví zastupitelé JUDr. Iva Rudolecká a Ing. Otto Salač, CSc. v dávné minulosti pracovali mnoho let v Zastupitelstvu i v Radě a tak velmi podrobně znají veškeré zákonné normy a záležitosti komunální politiky. Ke své práci budou využívat i celý tým z kandidátky JAROMĚŘ-NÁŠ DOMOV,  plně v provozu zůstanou i obě naše webové stránky, především bezcenzury-jaromer.cz Naše poděkování patří i „okrašlovacímu“ spolku PRONÁMĚSTÍ, jehož členská základna je nám podporou, ale i zrcadlem naší práce.

Jsme vázáni naším volebním slibem, aby nadále nevedl město současný starosta pan Ing. Klepsa a místostarosta pan Vrabec, proto veřejně vyslovujeme podporu paní Ing. Jelínkové při jejich jednáních o sestavení nového vedení města.

S okamžitou platností zahajujeme podrobné seznámení se s řadou uzavřených smluv minulým vedením města, s majetkovými transfery, s organizačními rozhodnutími a s finančními záležitostmi města – především s přípravou rozpočtu na rok 2015. Od ustavujícího zasedání nového Zastupitelstva, které proběhne včetně volby nového vedení města asi v prvním listopadovém týdnu, budeme plně připraveni veřejně hájit zájmy občanů. Proto si budeme velmi cenit, když budete navštěvovat zasedání Zastupitelstev.

PODĚKOVÁNÍ VOLIČŮM

Napsat komentář