zní komentář na FB jednoho čtenáře (plus několik označení „like“) článku MĚSTSKÁ POLICIE ZMLÁTILA POLSKÉHO OBČANA NEBO NE? NENÍ BRUTAL JAKO BRUTAL.

Je vůbec důležité se k něčemu takovému se vyjadřovat nebo to prostě jako nevidíme a neslyšíme.

Brutal Assault je jedna z mála větších akcí, která přinese jaroměřským poměrně slušnou možnost podílet se na přivydělání nějakých peněz na turistickém ruchu, to asi ví hodně zdejších. Zabývat se vzdáleností Polska od Jaroměře a počtem polských turistů není zásadní i když z okolních států převažují.

No tak si představte, že dostanete „naloženo“, když pojedete do Polska na trhy nebo na pstruha? To by se asi nikdo už k severním sousedům nejel podívat. V Rakousku, Německu a vlastně prakticky všude kam přijede, tak se prostě na nás usmívají a zeptají se na přání, jestli potřebujete s něčím poradit, policista vám ochotně pomůže

Někteří strážníci MP v Jaroměři se vyzdobili lebkami na uniformách, možné že i tento měl nášivku, která na oděv strážníka, reprezentujícího naše město prostě nepatří. Kdo řídí strážníky a komu vlastně jsou podřízeni?

image

Máme tady před volbami do zastupitelstva obce. Komentující se zastává např. stávající radnice, ale… Jsou tam všichni jen „čistí Češi“, bez předků a rodinných příslušníků z jiných národů nebo kulturních etnik? Co ostatní kandidátky? Také čisté? Tak bude ten člověk vůbec volit, a když tak koho?

Jedná se o rasismus? No asi ano, když dáme každému pro jistotu do huby. Potom se ale vracíme do doby izolace. Např. Berlínská nebo čínská zeď byla taky izolace od okolí. Historicky se ukázalo, že to nikomu neprospělo.

David Jevčák
Poláci maj dostat do huby hned jak přejedou hranici a ne až tady na brutale
Štítky:

Napsat komentář