image.ashx

Dne 16.2.2017 okolo 16:30 hodin má přijet prezident České republiky na náměstí Československé armády v Jaroměři.  Tohle tady již dlouhou dobu nebylo. Někdo na to nadává a druhý vítá, přesto by si měl každý uvědomit, že přijede demokraticky zvolený prezident v řádných volbách, kdy byl zvolen přímo občany České republiky. Nechová se podle nějakého umělého a učesaného vzorce ani přání humanistů a sluníčkářů, ba právě naopak. A proto má také nepřátele. Je od něj velmi milé, že přijede do tak malého města jako je Jaroměř. Kladu si otázku, kolik lidí se přijde na náměstí podívat. Prezident mývá velkou kulisu diváků. V únoru nebude teplo, přesto jsem upřímně zvědav. Musím pouze doufat, že se nebude konat nějaká srandovní demonstrace proti prezidentovi např. pro xenofobii nebo rasismus jako u kapely Ortel. V poslední době pozoruji a zjišťuji, že každý, kdo je proti přijímání uprchlíků nebo azylantů je vlastně okamžitě xenofob nebo rasista. Musím se přiznat, že v otázce na uprchlíky mám naprosto stejný názor na věc jako náš prezident.   

Jeden rádoby „vzdělaný občan“ (výplodek elity národa!?!?), nazval voliče prezidenta jitrnicemi. Potom i já jsem jitrnice. Když jsem se podíval na druhé kolo voleb hlavy státu, tak jitrnic bylo opravdu mnoho. Je možné, že příští volby, pokud bude Miloš Zeman opět kandidovat, tak jitrnic přibude, protože jeho popularita je okolo 50%. Musím se přiznat, že protikandidáty skoro vůbec neznám. O tom, že bude kandidovat Karel Gott a Jaromír Jágr se nikde nic nepíše. Jaromír hraje úspěšně hokej v NHL a Karel stále dobře zpívá. Bůh nemá čas na kandidaturu.

Nejvíce mě zaráží skutečnost, že pokud já nebo někdo jiný podporuje demokraticky zvoleného prezidenta, tak je u elit považován za hlupáka nebo lidský póvl. Nyní se na nás útočí jako na jitrnice a údajně musíme vymřít, aby mohl být zvolený jejich prezident, tedy prezident elit. Když nás 50% obyčejných občanů, kteří chodí pravidelně do práce a podporují současného prezidenta vymřou, kdo bude dělat na elity?  Když jsem na internetu na webu Parlamentní listy četl článek syna Novotného, člena ODS, tak jsem si vzpomněl na Třetí říši nebo SSSR, tam byli napřed, protože nečekali na vymření nepohledných občanů, ale postarali se o to, aby to dlouho netrvalo. Syn Novotného opovrhuje obyčejnými lidmi a přeje jim smrt. Já elitám nepřeji smrt ani svým odpůrcům, kteří mají jiný politický názor než já. Nesouhlasím s přijímáním uprchlíků v Evropě a u nás, a proto jsem nazýván xenofobem a rasistou. Pokud někdo opovrhuje vlastními lidmi a přál by si jejich vymření, není on něco jako nacista – bolševik – islamista – tyran.

A nyní do mne, že jsem hlupák podporující prezidenta republiky, xenofob a rasista. Ale koho napráskat, když zde chybí podpis. Proč se už nepodepisujeme pod své články, protože ten tlak od různých příznivců pravdolásky, sluníčkářství a starosti, je neuvěřitelný až nepochopitelný. Proč – máme svobodu slova, nebo už ne? V dnešní době si začínám připadat jako před rokem 1989, to se taky nemohly říkat veřejně svobodné názory, pouze názory v souladu s Rudým právem. Dnes se v Evropě pěstuje sebemrskačství domorodého obyvatelstva vůči uprchlíkům a sebeobviňování z ničeho s odůvodněním pro nás, že jsme povinni přijímat a za každou cenu pomáhat občanům cizích států, kteří nejsou schopni dosáhnout ekonomické úrovně jako v Evropě, čímž dochází z bídy k občanským válkám, do které se pouští tamní obyvatelstvo, pokud jim to přeroste přes hlavu, a tak toho využijí a utečou do Evropy, kde je budou živit apod. Jednoduché a přesto naprosto prosté. Uprchlíci z Afganistánu a Iráku, kde se konají demokratické volby, mají mladí muži povinnost bojovat za své legitimní vlády proti různým islamistům. Nechápu, proč je v Evropě přijímáme, vždyť jsou to zbabělci, jejich jediné odůvodnění, že se bojí smrti. Kdyby se za 2. sv. války všichni Američané, Rusové a Britové báli smrti, tak válku vyhrál Adolf. Všichni tito uprchlíci si zaslouží vojenský soud dané země za zbabělost. Za války za tohle byla kulka. Taky to všichni vítězové používali. Jinak by nebyli vítězové. V podstatě přijímání těchto uprchlíků oslabujeme vlády daných zemí a podporujeme nepřímo islamisty.        

Nová zajímavá informace a skutečnosti z dnešní doby, pokud by vypukla u nás válka, tak to neřešte a utečte někam, kde je klid s odůvodněním, že se bojíte bojovat za svoji zem. Na zbytek mého národa z vysoka dlabu. Nová filozofie světa, ale co s těmi, co budou podporovat zlo a budou bojovat. Nevyhrají jednoho dne?!  

PS Pokud by nás napadli islamisti, tak já, jako jitrnice jsem ochoten jít bojovat s vědomím, že můžu padnout. Přesto bych to udělal, nebudu se podřizovat zlu a demagogii. Věřím, že v Čechách by nás bylo jitrnic hodně, pokud by nás politici neprodali (viz Mnichov 1938). Protože si chci žít podle sebe a jak jsem v Čechách zvyklý, nebudu se podřizovat doma jiné kultuře, která vychází ze středověku a chce ovládat celý svět. Jako Áda – chtěl také celý svět ovládat. Naprosto stejní magoři, pouze v jiném provedení. Když v Evropě jednoho dne dosáhne počet nepůvodních obyvatel z Arábie cca polovinu obyvatelstva, která neuznává naši kulturu a politický systém, co se stane?

Buď volby a stejný postup jako Adolf po uchopení moci, nebo ihned občanská válka, pokud nedosáhnou svého cíle volbami. Ale občanská válka to je doslova hrůza. Kdyby toto nastalo, tak bude potřeba velmi mnoho jitrnic, co se nebudou bát riskovat život. Nepůvodní obyvatelstvo otevře hranice, aby v boji jim pomohli z Arábie vyhrát. Je to jenom takové zamyšlení nahlas, ale prognóza je možná nebo ne. Jejich cílem je ovládnutí světa, ne láska k nevěřícím psům. Díky jejich úmyslné víře, jejich moc a poušť je neuživí, ropa začíná pomalinku docházet a kde brát potraviny a nekrást? Zbývá Austrálie, kde je nechtějí, pak Evropa, Jižní Amerika a Severní Amerika. Stačí se podívat na mapu světa, zde vidíte, že nejblíž je bohatá Evropa. Oceán je překážka směrem k Americe a Afrika je chudá. Čína, Indie, Japonsko a Jižní Korea je nechce. V Číně mají problémy se svými muslimy a v Indii totéž. Bohužel, kde jsou, tak se vždy někdo radikalizuje a zbytek jim pomáhá. Novodobý problém světa. Oni potřebují nový životní prostor.    

Podle sluníčkářů se všichni dohromady skamarádíme a budeme žít v lásce a v míru, kdy vznikne nový multikulturální občan. To bude ale krásný svět. Už se těším. 

  images 2

      Vaše tupá jitrnice         

Prezident přijede do Jaroměře