1024px-Jásenná_form_air_K1-1

V Jasenné došlo k veřejnému projednávání kanalizace pro obec, a to za účasti asi 300 občanů. Tohoto jednání se účastnili zastupitelé obce Jasenná, DSO Jaroměřsko v zastoupení starosty Ing. Jiřího Klepsy.

Nejdříve hovořila starostka obce. Pak nastala diskuze. Bylo zřejmé, že jsou lidé z obce, kteří to moc nepodporují. Klepsa to vycítil a vzal si slovo. Potom mu občan řekl, aby neurčoval diskuzi. Klepsa to nezvládl a řekl: „Popovídáme si jinde“, okamžitě se začali smát lidi, ještě lehce dodal „jako chlapi“. (viz. audio na konci článku)

Chvíli Klepsa nechápal, čemu se všichni tak smějí. Pak se osoba, které to patřilo. Postavila a chtěla do zápisu, že mu Jiří Klepsa vyhrožuje. Pak nastala diskuze, zapsat nebo nezapsat a kdo? Nyní náš starosta pozoroval muže, který byl velmi fyzicky vyvinutý oproti normálu.

Po určité době skončila diskuze a lidé se rozcházeli domů, ale slovně napadený muž seděl dál na své židli. Náš starosta ho neustále pozoroval. Bylo zřejmé, že má velké obavy s dalšího dění. Potom to nastalo. Klepsa se odhodlal a šel za ním s tím, že se mu omlouvá. Byl přitom celý rudý a nejistý s výsledkem. Muž mu řekl, takhle drzého chlapa jsem už dlouho neviděl. Teď se mi jdete omlouvat, když většina lidí odešla pryč. Měl jste se mi omluvit okamžitě, pokud tu byl plný sál. Nechci se chlubit, ale pro mě by to byla otázka na 20 sekund a nebylo by co řešit. Protože vy machrujete a nemáte na to. Náš starosta mu řekl, já vím od vaší starostky, že jste judista. Nejenom to, ale i atlet ve vrhu koulí a hodu diskem. „Příště si tohle zkoušejte v Jaroměři a ne v Jasenné.“

V současné době je to hit v Jasenné. Tuto informaci i s nahrávkou jsme získali od lidí z Jasenné a jsou na to svědci. Aby ne, když jich tam tolik bylo v sále.

Redakce

Problémy s agresivitou? Popovídáme si jinde jako chlapi.

Napsat komentář