Pevnost_Josefov1

Nedávno ve Zpravodaji vyšel článek a omluva – neomluva pana Vašaty. Představitelé města mu dali za úkol se omluvit za svoje chování, které nebylo specifikováno. Dne 14.11.2014 se na městě znovu projednávala další stížnost na ředitele od zaměstnanců.? Celého projednání se účastnil právník města, starosta, tajemnice a paní S … a dokonce právník stěžovatele, aby byla nějaká legrace, což se stalo. Na některé otázky údajně nebyl ředitel schopen odpovědět se slovy: „Nebudu na to odpovídat“. Prý se tam řešila otázka krádeže peněz, chování apod. Někdo si ani nevzpomněl, že by někoho z něčeho slovně někoho obvinil, čili velice zajímavé chování. Jakým způsobem se předává – nepředává tržba z pokladny za vstupenky, škoda popisovat !

Tak si říkám, že ředitel má problémy s vícero zaměstnanci. Otázka zní, zdali je to náhoda, anebo problém u nich, či u něj?

Domnívám se naprosto bezpečně, že Organizační složka Města Jaroměř-Pevnost Josefov je zralá na hloubkový forenzní audit nezávislého auditora, pokud by se prokázalo auditem tvrzené skutečnosti. Okamžitě podat podnět pro místně a věcně příslušné orgány činné v trestním řízení.

Upozorňuji na to, aby potom někdo za pět minut dvanáct nešel dát udání na policii na bývalou přítelkyni, že okrádala nějaká staré lidi. Tohle by bylo asi na bývalého přítele nebo kamaráda.

Mgr. David Jevčák

Pořekadlo nijak nesouvisející se článkem shora:  Nejhorší je dát hlupákovi funkci.

Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství…Jan Werich

Já dodávám, že hulvát zůstane hulvátem.

Proč to vře v Organizační složce Města Jaroměř-Pevnost Josefov?

Napsat komentář