IMG_1293

Dne 13 .6. 2015 od 14:00 hodin začal program pod názvem Setkání v trávě, aneb malá jaroměřská slavnost v sadech T. G. M. v Jaroměři (jedná se o 13-té setkání).

Program byl skvělý a stejně i obsazení s občerstvením. Jediná skvrna na celém programu bylo počasí, tedy přesně déšť, za který pořadatelé nemohou. Tento druh počasí při pořádání akce venku ovlivnil obecenstvo v počtu lidí při vystoupení. Příště třeba budou mít pořadatelé větší štěstí, ale to nikdo nedokáže odhadnout. Je mi líto toho, že takových akcí v sadech T.G.M. v Jaroměři je tak málo. Můj osobní názor na věc: pořádat od května do září každých 14 dnů něco podobného. Prostě zajímavá a přínosná záležitost.

Pořádání takových akcí a s pomocí MKS Jaroměř a samozřejmě s finanční podporou města, jinak to v dnešní době snad ani nejde. To nepovažuji za mrhání peněz, pokud se něco kulturního dělá pro občany.

Je možné, že má myšlenka je opět buřičská a špatná, ale stejně si myslím, že záležitostí tohoto druhu hlavně od května do září je v Jaroměři pomálu! Mohlo by dojít ke střídání míst, např. jednu do sadů T. G. M. a druhou do dolíku v Josefově. Pokud by byla vůle vedení města, neměl by být žádný problém…

Mgr. David Jevčák

Setkání v trávě, anebo proč tak málo akcí v Jaroměři?

Napsat komentář