connection-27386_640

Chci všechny normální občany města upozornit na podvodníky a lháře. Přišli za mnou dva muži P.M. a O.P. oba zaměstnanci Sympatika, s. r. o., že zrychlí můj internet, který mám u nich připojený, všechno bude výborný a jiné lživé bláboly. Chtěla jsem rychlejší internet. Najednou na stole smlouva. Vzala jsem pero, že podepíšu zrychlení internetu. Pak se podívám na obchodní hlavičku firmy GOLDWARE CZ z jiného města. Říkám jim, co se děje.  Nové obchodní jméno.

Vy jste si změnili název?

Najednou spustili, že nepracují u firmy Sympatika. Řekla jsem jim: „pánové vy jste zaměstnanci firmy Sympatiky, co to má znamenat?“ To je nová smlouva, že přecházíte. Po vstupu ke mně domů jste se představili pod firmou Sympatika. Já mám internet zapojený u firmy Sympatika. Najednou, že museli z firmy odejít a začali starou firmu pomlouvat. Obchodník se obvykle představuje pod svojí firmou. Nemůžete zneužívat a využívat toho, že jste u nich pracovali a vnucovat si vstup pod jejich hlavičkou, abyste jim ukradli zákazníky. Lžete zákazníkovi. Měla jsem strašnou chuť jim dát pár facek, že mě sprostě chtěli obelhat. Vím, že jsem stará, ale nejsem hloupá. Prostě jsem je vyhodila ven.

Někteří přešli. Od druhých známých vím, že se po této zkušenosti se začali představovat pod svou firmou GOLDWARE CZ. Zůstala jsem u firmy Sympatika a platím měsíčně 300 Kč, mohu mít za stejnou cenu zapojeny dva počítače v domácnosti. Firmě Sympatika jsem volala, aby věděli, co její vypečení bývalí zaměstnanci po městě dělají. Dozvěděla jsem se, že s tím nemůžou nic dělat.  Od známého vím, že u firmy Sympatika dochází k modernizaci zařízení a internet se neustále zrychluje. V Jaroměři po modernizaci na Náchodské č. p. 400, chodí na počítači 80Mbit. Modernizace a zrychlení bude provedeno v budoucnu na náměstí a Josefově. S touto firmou jsem spokojená, nemám důvod přecházet, když vím o její solidnosti.

Občané Jaroměře dejte si na ně pozor!

Jeden z nich mluví jako úlisný bankéř, který vám chce nabídnout špatnou půjčku a druhý působí vesnicky (vidlákov). Článek jsem napsala proto, aby nedocházelo k parazitování na dobré pověsti druhé firmy. Já jsem ze staré školy a jednání tohoto typu vysloveně nesnáším. Mezi nimi a nabízení nepotřebného nádobí a vysavačů nevidím žádný rozdíl. Děkuji předem za otištění mého článku.

Jméno autorky neuvádíme

Šmejdovina a drzé lhaní kolem internetu?