VOLBA PRO MĚSTO: Jiří Klepsa, Ilona Kupková, Kamil Mach, Miloslav Müller, Věra Houfová

KSČM: František Vrabec, Vlastislav Voříšek

Východočeši: Petr Pálka

Za ANO 2011 kandidovali původně na prvním místě p. Vojtěch, na druhém místě p. Müller, když ale vedení ANO zjistilo, že za její stranu kandidují dva obžalovaní, vyfrčeli rychlostí blesku. Nakonec se p. Müller zahákl ve Volbě pro město.

Všichni zastupitelé svou vinu odmítají, jistě, jak jinak, přitom se však okamžitě sedm z nich vzdalo práva na projednání věci. Samozřejmě. Jsou totiž nadmíru spokojeni, vysmátí se objímali před zraky kamer. Úleva z nich přímo tryská a z jejich výrazů je vidět – „tak jsme to zase zmákli“. Vše je promlčeno, hurá a skočte námvšichni na hrb.“ Dobře zinscenovaná komedie. Ještě však neskončila „ctihodní umělci“. Nejlépe to vystihl zastupitel Müller, když říká: „Zůstává ve mně trochu hořký pocit nad tím, že jsme ten trestný čin vlastně spáchali, kdyby nedošlo k promlčení.“ Dobrý postřeh pane Müllere. Klepsa by to udělal stejně dnes, zítra, za rok, za pět let. Tak to jsou vyhlídky pro Jaroměř.

Osm z nich opět kandiduje. Co od nich může občan očekávat? Jen to, že budou pokračovat v tom, co starosta Klepsa vyspekuluje a ona Klepsova pimprlata, budou zase zvedat údy, jak bude třeba . V nejhorším případě budou další trestní oznámení protahovat nebo ovlivňovat a třeba se to zase podaří nějak zaplácnout.

A občan Jaroměře? Hlavně ať je zticha, do ničeho se neplete a nikam se necpe. Tak se mnou teda nepočítejte!

Monika Jirásková

Souzení zastupitelé, kteří opět kandidují

Napsat komentář