efj

Byla ustanovena na místo nové vedoucí pečovatelské služby dnes již bývalá vedoucí. Poté co tam nastoupila, stala se taková událost. Najednou u někoho nešla v bytě elektřina, a proto volali dodavateli a zjistili, že nejde o omyl – klient neplatil za elektřinu řádným způsobem. Vedoucí pojala podezření na krádež svěřených peněz některou zaměstnankyní pečovatelské služby. V té době se o peníze klientů starala (dnes již bývalá) přítelkyně pana starosty. Vedoucí tuto skutečnost oznámila služebním postupem vedení města Jaroměře – tedy její podezření na krádeže zaměstnanců, aby došlo k oznámení na policii. Přijel osobně pan starosta, který uvedl, že škodu sám zaplatí cca 30 až 40 tisíc Kč.  Vedoucí dostala strach, aby se to nezametlo pod stůl. Několikráte jednala s vedením města, aby učinili oznámení s podezřením na krádeže. Pořád nic, pouze dlouhá jednání a opět nic. Vedoucí dostala skvělý nápad poradit se s právníkem a napsala ostrý dopis oznámení o krádeži na vedení města, aby se konečně vše oznámilo na policii.
Starosta poté učinil oznámení na policii, ale až po nátlaku vedoucí pečovatelské služby. Starosta chtěl zaplatit škodu ze svého – toto nebudu ani komentovat.
Tohle všechno vedoucí uvedla při svém výslechu na policii, což si dovolila příliš v Jaroměři.
Nejzajímavější je závěr – vedoucí pečovatelské služby, která hájila zájmy klientů, aby je dále neokrádali, byla nedávno „odejita z práce“ zřejmě proto, že šlo o podezření na samotnou přítelkyni starosty. Odešla tedy sama a ráda, jinak by to asi se starostou nevydržela. Nyní dělá něco jiného.
Doufám, že to celé skončí u soudu a všechna ta špína vyjde napovrch. Ty hyeny okrádaly důchodce a byly tak neuvěřitelně drzé, že si vzaly např. na jednoho chudáka u banky úvěr 150 tisíc Kč. On se to dozvěděl teprve po urgenci banky, že úvěr nesplácí. Jedna z hyen si nechala udělat za nakradené peníze umělá prsa. Vzniklá škoda je celkem cca 1,7 mil Kč. Přeji si, aby hyeny šly sedět.
Chápu, že nemusíte můj příspěvek vydat na stránkách bezcenzury-jaromer.cz, ale byla by to škoda, aby se lidi v Jaroměři nedozvěděli skutečnou pravdu o práci pana starosty.
Podpis : Anonym, který pracuje delší dobu na městě jako úředník a nechce být odejit, a proto se nepodepíšu, jelikož velmi dobře znám pana starostu a jeho metody. 

Starosta učinil oznámení o krádežích v pečovatelském domě, ale něco tomu předcházelo

1 komentář u „Starosta učinil oznámení o krádežích v pečovatelském domě, ale něco tomu předcházelo

  • 10.7.2014 (18:59)
    Trvalý odkaz

    Vážený, co nechcete být odejit! Jsem Vám velmi vděčna za Vaše slova, a jsem moc ráda, že i někdo jiný než bratrstvo kočičí pracky revoltuje. Držím Vám svou pracku a doufám ve vítězství pravdy a dobra, i když jak tak poslouchám jaroměřské, mám dojem, že jsme se vrátili o pár desítek let dozadu…..hodně štěstí

Napsat komentář