Reaguji na články v říjnovém vydání Zpravodaje. Starosta a místostarosta si v  klidu dělají další propagaci k volbám za peníze občanů. Komunista Vrabec píše, že neslibuje nemožné, že poctiví komunisté budou realizovat jenom realizovatelné, že se zase musí obětovat.  (Komunista Lukášek z Rychnova nad Kněžnou má zase heslo „ Dejme lidem práci a za práci peníze“ – výborný nápad, komunista Raindl z Přerova mrazivě vyzývá „Navažme na to dobré“ a rudá parta z Litoměřic si stojí za tím, že „ Pravé srdce bije vlevo“ – ještě nedávno nám tvrdili, že zítra znamená včera. Komunistická hesla se moc nemění, jen logiku v nich nehledejte). V Jaroměři je dost komunistů, mají zastání u starosty, díky němu mávají mávátky na radnici.

A co nám chytrého píše starosta? Uvádí například, že jednou z hlavních priorit je boj proti tvrdým drogám ve městě a že se tedy podařilo za čtyři roky navýšit o 100% počet městských strážníků. To je řešení?! Drogy užívají děti už i na základních školách, obchod s drogami v Jaroměři kvete a městské strážníky není nikde vidět, i přesto, že nás stojí HODNĚ přes milión korun měsíčně.

Za to, že se ztratily spisy z archívu městského úřadu nebo kdoví odkud, neseš zodpovědnost právě ty starosto, jsi přece šéf lovců lebek. Ty máš řešit, jak je možné, že se ztratí spisy za celý rok, kdo je našel je vedlejší, nikoliv však nepodstatné. Kdyby je našel někdo z tvých pimprlat, byl by klid, že? Tvoje povinnost byla omluvit se občanům za to, že se takové informace osm let válejí po Jaroměři, za to, že má městská policie pod tvým vedením takový neskutečný nepořádek. Pokud vím, není přece jednoduché vynést takové materiály. Záznamy o cca 250 občanech a jejich přestupcích – dopravní přestupky, domácí hádky a násilí atd. Namísto omluvy budeš brečet, že vám chtěl někdo ublížit, pošpinit a pomluvit, budeš si stěžovat na něco, co děláš ty běžně. Ve Zpravodaji jsi neuvedl moje jméno jen z těch důvodů, že bych měla dle zákona nárok se vyjádřit veřejně v témže periodiku. A to nemůžeš dopustit.

Právě proto vznikla naše strana, proto, že většina zastupitelů nemá žádné hranice, podvádí a lžou a je to čím dál horší, což potvrzují i starostovi články ve Zpravodaji. Manipuluje, lže a vyvíjí tlak na všechny kolem, včetně úředníků.

Dále starosta píše, že „ nekonečný boj s vandaly, násilníky, zloději, podvodníky, bezcharakterními dobytky, nevychovanými spratky a další svoločí z různě rozmístěných pomyslných kanalizačních stok nekončí“. Dle mého názoru vede pomyslná kanalizační stoka až na úřad. Když se někdo navlékne do obleku a kravaty, pěkně nahlas všechny zdraví, neznamená to, že nemůže být i pořádný spratek. Uvědomuji si, že boj s korupcí a podvody bude náročný a dlouhý. Neumím si ani představit, že by slušný člověk, kterému záleží na městě, ve kterém žije, mohl volit Volbu pro město. Ale nebudu předbíhat, neuměla jsem si totiž ani představit, že bychom mohli mít prezidentem prolhaného opilce a šupla a je tam.

Monika Jirsáková
STAROSTOVY HRY BEZ HRANIC

2 komentáře u „STAROSTOVY HRY BEZ HRANIC

Napsat komentář