IMG_3531

Dne 15.4.2016 v 19:00 hodin vystoupili v Muzeum v Jaroměři. Za AltanTrio: Pavel Šimek, kytara, foukací harmonika, bavič publika (srandista) a jiné, Jana Šimková, kytara, banjo, Milan Smolík, basa, Milan Jirák, kytara, Petr Pour, 12. strunná kytara, Jan Čeněk, mandolína, všichni zpěv a jednou sólo Pavla Pazderová.

IMG_3533

V přestávce vystoupil sbor Kapa se sbormistryní Pavlou Pazderovou. Samé mladé holky a jeden kluk. Ota Flégr zpíval sólo s holkami, když u toho dělal srandovní pohyby, čímž báječně bavil publikum. Byl tak vtipný až odrovnal jednu zpěvačka ze sboru, která se začala smát a nemohla zpívat. Prostě má to dobře vymyšlený jeden kluk a samý mladý holky kolem něj. Všechny moc pěkný, těžko vybrat Oto!

IMG_3535

Pak opět vystoupilo AltanTrio s hitem Mistra Dvořáčka pod názvem Dezertér a s dalšími písněmi. Potom došlo k překvapení. Vystoupila Pavla Pazderová se svojí písní. Bylo slyšet a vidět, že se paní Pavla Pazderová umí odvázat. Za přítomnosti dosti početného publika (asi 110) se večer podařil a tak se těšíme na další.

Mgr. David Jevčák

Vystoupení AltanTrio a komorní sbor Kapa