IMG_3588

Dne 14.5.216 v 20:00 hodin vystoupila kapela The Angels ve složení Vratislav Čermák – basová kytara, zpěv, Miloslav Bříza – klávesové nástroje, Leoš Sedláček – kytara a zpěv, Tomáš Hroch – bicí, ještě vystoupil na chvíli Miloslav Čermák, hráli rockbeatovou muziku. Nejraději hrají Deep Purple. Nejvíc mě dostali, když vystřihli The Doors, čekal jsem, že si na tom vylomí zuby. Hrát The Doors je dost náročné, vždy byli s muzikou někde jinde, zejména těžké skladby pro hudebníky. The Angels zahrála jejich skladbu perfektně, ale i ostatní skladby. Atmosféra byla skvělá, přestože muzikanti jsou středního a vyššího věku, nebylo při hře nic znát. Hráli na plný plyn. Čermák a Sedláček hráli na kytary. Super byla taková malá sólová hra mezi Hrochem a Břízou. Bicí bubnoval skvěle a klávesák hrál úžasně. Přestože bubeník je nový člen, nebylo nic znát. Výborná souhra kapely. Bylo vidět, že je muzika baví. Doslova na ní ujíždějí.

Pak vystoupila kapela Divá Bára z Hradce Králové, za kterou zpívá Bára Břízová, dcera klávesáka z kapely The Angels. Původně při vystoupení The Angels jsem si myslel, že vidím modelku, která má ráda rockbeatovou muziku. Pak jsem ji viděl a slyšel zpívat při vystoupení, kdy s nimi hrál její otec Miloslav Bříza. Nová krev v muzice. Jablko nepadlo daleko od stromu.

IMG_3591

Novým pronajímatelům muselo dát hodně starosti a práce opravit hlavní sál. Konečně Nároďák v Jaroměři slouží svému účelu, pro který byl vybudován. Líbilo se mi, že bar je blízko. Oproti minulým dobám se muselo chodit dozadu. To si dobře pamatuji z plesů, ale to už prehistorie.

Mgr. David Jevčák

Vystoupení kapely The Angels v Nároďáku v Jaroměři