IMG_20151223_161907

Dne 23.12.2015 od 16:00 hodin vystoupilo pěvecké komorní sdružení Cantus ve složení: Kristýna Brzková a Marie Fejtková (soprán); Simona Dušková, Marcela Jirásková, Lucie Šimečková, Lenka Rezková a Ivana Kubíčková (alt); Pavel Smékal, Eva Sedláčková a Pavel Jelínek (tenor); Karel Vik a Stanislav Šafler (bas). Vystoupili s koledami. Před vinotékou Sv. Mikuláše v Jaroměři na náměstí ČSA bylo plno lidí. Téměř se nedalo projít kolem vinotéky. Bylo opravdu velmi milé, že lidé mají zájem se sejít s dalšími lidmi před Vánocemi. S punčem a vínem se dobře zpívalo. Cantus je na vysoce profesionální úrovni.

Vystoupení bylo sice vánoční, ale dnešního dne kolem oběda přiletěla na balkon včela. V Berlíně kvetou třešně a v Americe mají sněhu, že nevědí co s ním. Asi brzy budou potřeba plavky nebo přijde zima, a všechno rozkvetlé spálí. Tato zima se zdá poněkud podivná.

Přeji kumštýřům vše nejlepší do nového roku, ať hlasy jsou stále krásné. Není nad to, když někdo něco umí a ostatním lidem dává radost a štěstí do života.

Mgr. David Jevčák

Vystoupení pěveckého komorního sdružení Cantus