Začátek prodeje části Kina Svět, kde byla promítárna i s jedním bytem na konci.
Od důvěryhodného zdroje z městského úřadu, který má blízko k vrcholnému vedení města a nechce již mlčet, byla zjištěna zajímavá informace o velice zajímavém prodeji majetku města, bohužel těch prodejů je vícero zajímavých a zvláštně výhodných. Začnu postupně zveřejňovat zajímavé informace.
Město začátkem roku 2008 prodalo za cca 400.000 Kč jedné společnosti tuto část Kina Svět, kde byl součástí i byt, který v této době měl na trhu realit hodnotu cca a odhadem úplně při zemi 500.000 Kč plus ten zbytek, kde se dá něco vybudovat, ať nad tím přemýšlím, jak přemýšlím, nemohu domyslet jakým způsobem je to výhodné pro město, ale znovu to vysvětlí jako vždy pan starosta, který má na všechno odpověď. Určitě to bylo pro město výhodné, ale nikoliv logickou dedukcí, ale jiným mozkem bez jakéhokoliv korupčního přemýšlení.
Pak až následoval prodej zbytku Kina Svět s restaurací a vinárnou, který se asi bude řešit u trestního soudu v Náchodě s našimi zastupiteli města, kteří pro tento prodej hlasovali. Můj zdroj mi řekl, že nájemní smlouvu měl pouze nájemce pan Adamkovič, nikoliv pan Čáni, což zastupitelé věděli při prodeji. Ve znaleckém posudku zadaném městem chybí cena pozemku a cena obvyklá v čase a místě, proč asi? Přestože pouze nižší vyhlášková cena posudku uvádí 1 mil. Kč, přesto to prodali za 430.000 Kč, i když první nabídka byla za 2.151.000 Kč. Prý u soudu je znalecký posudek od nezávislého znalce, který je blízko ceně 2 mil. Kč. To je věc???
Asi to zastupitelé města prodali stejně, jako by nakládali se svým vlastním majetkem, čili při prodeji svého vlastního majetku to prodají klidně a hluboce pod nabízenou kupní cenu.

JUDr. Iva Rudolecká
Začátek prodeje části Kina Svět
Štítky:

Napsat komentář