ball

Dne 23.10.2016 se hrál zápas v Jaroměři. První poločas začal svižně. První gól byl zajímavý po trestném kopu, kdy náš hráč Müler vystřelil a míč tečoval o zeď soupeře a balón šel přímo nad hlavou brankáře a ten ho pustil. Nejdříve jsem si myslel, že gólman soupeře je díra. Nepřijel brankář soupeře a tak chytal hráč z pole, který obvykle nechytá. Druhý gól padl po individuální akci Korenčíka. Brankář padal k tyči jako šraňky. Stav v poločase 2:0 pro nás. Přesto herně byl poločas vyrovnaný.

Druhý poločas vypadal stejně jako ten první, až na brankáře. Když rozhodčí pískl penaltu proti soupeři, tak jsme si říkali, zda se díra vytáhne. A to s pošklebkem. On se vytáhl, jelikož penaltu chytil. Pak dostal v průběhu druhého poločasu poslední gól od Čenovského, kdy naši vyhráli 3:0. Nejlepším hráčem našeho týmu byl gólman. Jinak naprosto souhlasím s hodnocením trenéra týmu panem Kylarem.

Nejvíce mě zaujal hráč Adam Horák, který nastoupil od začátku utkání a v průběhu druhé půle byl střídán. Přitom dne 22.10.2016 hrál domácí zápas za B tým. Zřejmě dobré plíce a srdcař, protože pomáhá B týmu v jeho nesnadné pozici v 1.B třídě. Byl jsem se podívat na tento zápas, kdy tým B vyhrál 2:0. Nejlepším hráčem utkání byl Beneš. Ocenili ho i fanoušci hostí. Zaujal. Doslova k neuvěření v jeho letech. Další hráči s lepším herním projevem byli Horák a Rejchrt. Podařilo se jim porazit v tento den 4. tým tabulky. Přesto herně  zápas  nic moc. Nemají tvůrce hry – rozdílového hráče. V B týmu hodně mladých kluků. Chybí Kašajík. Nejzajímavější otázka: 1.B třídu udrží? Nebo budou znovu kopat okresní přebor?