ball

Dne 14.5.2017 se odehrál zápas krajského přeboru. Zápas se mi velmi líbil, bylo se stále na co koukat. K dobrému utkání přispěl i soupeř. Oba týmy se snažily zápas vyhrát. Soupeř se v prvním poločase ujal vedení, ale naši zaslouženě v druhém poločase srovnali a ke konci zápasu se ujali vedení 2:1. Fotbal však nemá logiku a míč je kulatý. Na samém závěru zbytečný faul našeho hráče v blízkosti pokutového území, po centru soupeř vyrovnal na konečných 2:2, následně rozhodčí v podstatě ukončil zápas. Fanoušci Jaroměře sice byli smutní, ale remíza byla zasloužená. Na pokutové kopy vyhrál soupeř. Nejlepším hráčem utkání byl už poněkolikáté náš hráč Kilevník. Už to vypadá, že mu dělám reklamu, ale takto to dopadlo po vzhlédnutí celého zápasu. Má klid na míči a dobré fotbalové akce, ještě dal gól na 2:1 po centru a jeho krásném voleji. Příslibem do budoucna jsou mladí hráči jako Petráček a Častvaj.