ball

Dne 9.10.2016 se hrál zápas v Jaroměři. První poločas začal svižně a soupeř chtěl hrát fotbal. V podstatě chtěli přehrát náš tým fotbalovostí. První branku dali naši a hned na začátku zápasu. Pak udělal obránce Jaroměře velkou chybu a nechal míč spadnout za sebe, čehož využil hráč soupeře, který předběhl našeho beka a dal gól. Potom soupeř dal další gól po krásné střele z voleje. Pak brankář Jaroměře udělal chybu a soupeř mu vrátil střelu do prázdné brány. Následně špatně soupeř rozehrál míč k našim hráčům. Parádní sólo zakončil Čenovský gólem – zkušenost a chladnokrevnost. Poločas skončil 2:3 pro soupeře. Musíme sportovně přiznat, že zaslouženě.

Druhý poločas se hrál stále otevřeně. Naši za druhý poločas měli 4 tutovky, Čenovskému nebyl uznán gól kvůli ofsajdu. Škoda, mohl dosáhnout hattricku, jelikož už dal za zápas 2 góly. Bano z přímého kopu dal tyč. Böhm trefil břevno. Po této akci přišlo na řadu známé fotbalové moudro. Nedáš – dostaneš. Ihned po velké šanci našich dal soupeř krásný gól na 2:4. Pak byl Holub sám před brankou a nedal.  Druhý poločas patřil našim hráčům.

Čenovský na hrotu, to je kvalita. Útočníkovi Korenčíkovi zvlhl střelecký prach. Musí ho vysušit. Výborně hrál Böhm v druhém poločase v záloze, protože dokázal něco vymyslet. Když se podíváme na tabulku, tak zjistíme, že naši dostali už 17 gólů. To je moc. Mají děravou obranu. Dnes ze 4 obdržených branek byly 2 naprosto zbytečné. Jinak pro nezávislého pozorovatele – výborný fotbal z obou stran. Nebetonovalo se, ale hrálo se pro diváky.

Jaroměři chybí mozek uprostřed zálohy. Mně, jako fanouškovi by se líbil pan fotbalista Gorol ze Živanic. Představte si, že je z Jaroměře. Kdyby hrál za Jaroměř, bylo by se na co dívat a k Čenovskému by padl jako poklička na hrnec. V obraně chybí hráči se zkušenostmi. Podle mého názoru Holub patří do zálohy. Uvidíme, co vedení klubu o zimní přestávce vymyslí.

Přestože mnoho diváků si myslí, že Jaroměř hraje špatně, není to pravda. Tým má svoji kvalitu, ale mají špatnou sérii. Hlavně si kluci musí natrénovat hru proti soupeřům, co hrají zatažení v bloku před svojí brankou, alis beton = antifotbal, který bohužel na ně funguje.

Nejen na ně, ale i na reprezentaci, viz Ázerbájdžán. Pokud naše reprezentace použije blok – dostane jenom 3 banány? Zatím nefunguje útok a obrana nic moc. Pouze nový gólman je jednička.

Nejsmutnější je tým B. Dostal již několik šišek od soupeřů. Minulou sezónu měl kvalitní kádr. Dnes mají kádr na okresní přebor. Tento tah od vedení klubu nechápu. Na postup tým A není, a proto nemělo by se pomoci týmu B? Ideální soupeři na trénink hry proti urputně se bránícímu bloku.

Ještě nerozumím rozlosování týmů A a B. Oba hrají venku nebo doma. Neměl by jeden hrát doma a druhý venku, aby každý víkend jeden z týmů hrál doma?