refugees_images (1)

Více než polovina tvoří uprchlíci ze Sýrie a zbytek je z celého světa, kdy z celkového počtu tvoří 1/3 děti. Největší legrace je v tom, že tam mají uprchlíky bez určení státní příslušnosti. To znamená, že neuvedli, odkud jsou – nechápu?

Podle usnesení Rady města Jaroměř ze dne 7.10.2015 pod č.j. 1468-34-2015-OMM-RM, chtěli k nám dát několik rodin uprchlíků ze Sýrie a po městu žádali volné byty. Město byty pro uprchlíky neuvolnilo. Pozor město má asi 100 volných bytů.

Ve Francii a v Německu je předpis, když zjistí, že obec nebo město má volné kapacity na ubytování, dostane pokyn a musí ubytovat ve volných kapacitách uprchlíky bez pardonu. Tohle v České republice ještě nemáme, nikdo neví, zda nám to z EU jednou v nějaké veselé směrnici nenařídí, či nepřikáží po hlasování většiny. Zatím lze odmítat. Otázka zní, jak dlouho?

Jak se nám vyvinula situace kolem kvót pro Čechy od paní Angely Merklové? Dne 14.09.2015 bylo jednání EU, kde se tlačilo na kvóty. Němci je zvou, aby přijeli. Přijedou k nim, oni chtějí kvóty a strčit je druhým zemím. Pokud někdo z nás si někoho pozve domů, aby u něj zůstal na návštěvu, či napořád, je to vždy každého osobní věc. Určitě je nepředám k sousedům, aby se o ně starali, protože je nezvali. V Evropě je vše jinak. Ve chvíli odporu východoevropských zemí na kvóty, co přišlo. Ano, výhrůžky přes peníze, žádné dotace. Moc demokratické a humanistické jednání ze strany Německa a Rakouska. Ten, který se snaží s tím něco dělat např. Maďarsko a jeho plot je vlastně nehumanistický vůči uprchlíkům, protože Maďaři mají stát s transparenty a vítat, rozdávat jídlo a hračky. Uprchlíci stále skandují Německo, Německo. Najdou se dobrovolníci, kteří je vezmou do auta a odvezou je tam dobrovolně. Krásné romantické duše. USA má plot s Mexikem, ale nikdo nekritizuje USA. Makedonie uvažuje o stavbě plotu. Bulharsko má plot ve výstavbě. Postavit plot na svém území nebo zahradě, který vám patří, je každého osobní věc a právo. Ve chvíli dobudování plotu s Chorvatskem, mají najednou Maďaři klid. Plot funguje. Najednou je plno ve Slovinsku. V televizi jsem viděl, protesty u plotu. Normální střet, chtěli nezákonně vstoupit na cizí území. Co jsem nepochopil, jak někdo může vzít dítě a hodit ho přes plot. Dítě se musí zranit. Udělal by to někdo z Evropanů, hodit dítě přes vysoký plot? Myslím si, že v žádném případě. Oni jsou z jiného světa. Nyní mají nový hit – Chorvatsko a Slovinsko. Není lepší postavit plot přes celé Maďarsko a Slovinsko? Pomáhat těmto zemím s hlídáním vnější hranice EU. Co dělá EU? Prostě nic nedělá. Drží se hesla, ať žije samovolná anarchie. Prognóza kolik uprchlíků je v Evropě – nikdo ve skutečnosti neví, nevědí, zda jsou mezi nimi teroristé.

Dne 22.9.2015 na jednání EU ministrů vnitra došlo k přehlasování ČR s tím, že musíme přijmout počty uprchlíků navržený EU bez záruky toho, že se počty mohou příště zvýšit! Neschopnost řešení krize kolem uprchlíků ze strany EU dovršila vrcholu. Merklová žádá USA o pomoc s uprchlíky, jasné přiznání svoji osobní neschopnosti a celé EU v zahraniční politice. Němci chtějí pomáhat, přesto některé ubytovny lehly popelem. Pravděpodobně problém s elektřinou, či strašná náhoda zapálila? Jsem naprosto přesvědčen, že západní politici si rozhoupali svoje židle do příštích voleb a dali zelenou nacionalistům a pravičákům. Volby ve Francii na prezidenta má velké šance vyhrát Marine Le Penová. Naše vláda se nebude soudit, pouze Fico se ukázal jako chlap a také Maďaři. Polákům asi při jednání za zavřenými dveřmi se něco slíbilo a bylo hotovo. Merklová začínat diktovat jaké mají mít standarty pro tzv. uprchlíky, aby se měli dobře ve všech státech EU. Tlačí na stálý mechanismus přerozdělování uprchlíků, které přijímá Německo. Jaké standardy má pro Čechy? Při vstupu do EU měli Němci výjimku na práci Čechů u nich a v Rakousku. Dnes se miliónů nebojí! Za mého mládí byla diktatura proletariátu, nyní diktatura EU. Kdyby se vláda nebála a držela s Maďary a Slováky, tak EU nerada couvne, vždyť je EU jalová v zahraniční politice. Nejsou schopni se vyrovnat s uprchlíky, jejich výhrůžky jsou plané. V Polsku budou volby a opozice už tlačí, za hlasování svého ministra. Začínají se kývat židle. Multikulturním politikům zvoní hrana. Když každý rok přijde cca 1 mil. lidí do Evropy, bude za chvíli napětí mezi občany a uprchlíky. Nacionalismus a xenofobie začne kvést jako odporný plevel. Někdo může říct, že jsem populista, ale když 5 000 nebo 10 000 uprchlíků denně vstoupí na území EU, kolik má dní rok 365, kdyby to byla jenom polovina. Evropa není nafukovací.

Nyní EU začíná požadovat stálý mechanismus přerozdělování uprchlíků mezi všechny země EU. Předseda vlády hodil zpátečku a je vidět, že se bojí EU, hlavně o dotace. Fico je chytřejší politik, nebojí se a bojuje proti EU, vždyť budou na Slovensku volby. Odhaduji jeho opětovné velké vítězství. Mimo Maďarů se garnitura politiků v EU musí třást jako osika před dalšími volbami. Bude to jejich Waterloo nebo opětovné vítězství? Nový hit solidární daň pro uprchlíky? O této výjimečné dani by měli rozhodnout občané konkrétního státu i ČR. Otázka do referenda: souhlasíte s daní pro uprchlíky, odpověď ANO nebo NE. Tomu říkám demokracie.

Rozhovor s člověkem nemuslimského původu, jehož rodina dříve žila v arabském světě. Nyní je druhou generací žijící v Čechách a doktor přírodních věd. Mohl bys popsat ten problém v arabském světě, jak se tam žije menšinám, jaký předpokládáš vývoj. Myslím si, že od tebe, který tam máš část rodiny se zkušenostmi, je tvůj názor k nezaplacení. Lepší než vyprávění v uvozovkách odborníků na tento svět z Evropy, kteří nemají patřičné životní zkušenosti.

„Poslouchej! Islám je vysloveně náboženství nesnášenlivé vůči jiným náboženstvím, nemají rádi ani ateisty. Mezi základní kameny, tedy 5 zásad patří džihád, a to malý (mírovou cestou) nebo velký (válkou). Oni moc dobře vědí, že vojensky na USA, Rusko, Indii a Evropu nemůžou, chybí jim vyspělá technologie, taktika a vnitřní rozpory mezi nimi vlastními. Evropa má v tomto obrovskou převahu. Musím ti to vysvětlit ze široka. Mohamed začal nejdříve mírně a klidně získal asi cca 400 věřících, když přešel k džihádu, tak po jeho smrti muslimů bylo 100 000. Nepochopitelné pro Evropana, ale takto to přesně bylo. Po smrti Mohameda se válčilo dál, došlo k rozmachu islámu po Asii, Africe a Evropě. Všechno džihádem a silou. Pak je vytlačili křesťané z dnešního Španělska a Portugalska. Islámský kalifát rozvrátili Osmané dnešní Turci. Následovaly jejich útoky na dnešní Rusko a Ukrajinu, dále na Balkán. Na konci 17 století je zastavily společné vojenské síly u Vídně. Potom došlo k technologickému vývoji v Evropě, kdežto islám zaspal a spí dodnes. Následovaly porážky a vytlačování z Ruska, Ukrajiny a Balkánu. Vrcholný závěr patří Rusku, kdy po jejich válkách na Balkáně mohly vzniknout státy Bulharsko, Rumunsko, Srbsko a Řecko. Turecko začalo spolupracovat s Německem a Rakousko-Uherskem, čímž se jím podařilo udržet kolonie v Asii do konce první světové války. Pak vznikly kolonie pod správou vítězné Francie a Velké Británie. Tohle je důsledek jejich brutální zaostalosti, která má příčinu v islámu. Vysvětlím, co je napsáno v Koránu a o životě Mohameda je pravda, co je v knihách napsáno jinak, než v Koránu a o životě Mohameda je pro ně blbost. Zbraně musí Arabové nakupovat ze světa, kvalitní zbraně neumějí vyrobit. Oni jsou lidé pouště, jejich povaha je složitá emocionální, vzteklá. Islám je o náboženství pouze asi z 15% a zbytek politika o uchvácení moci a udržení. Proto je problém s demokracií u Arabů. Pouze trochu demokracie v Tunisku a v Turecku, ale za zády mají Turci armádu, která hlídá poměry. Všude jinde jsou diktatury. Arabové mají jediné štěstí, že je u nich černé zlato – ropa. Kdyby nebylo černé zlato, jsou žebráci.

Vnitřní problémy muslimů. Dělí se na šíity 15% a sunnité 85%. Sunnitů je většina a šíitů menšina. Hlavní oporou šíitů je Irán – mnohamilionový národ, dříve Peršané. Hlavní oporou sunnitů je Saudská Arábie. Nemají se rádi mezi sebou, něco jako křesťané a protestanti v Evropě před 30. letou válkou. Oni se jednoho krásného dne pustí do sebe a bude řež podobná jako za 30. leté války v Evropě. Saudská královská rodina tlačí na krále, aby rezignoval. Cítí, že jinak velká válka mez šíity a sunnity je na spadnutí. Rozdíl v kulturnosti lidí je 400 let pro evropskou civilizaci. V hlavách mají temno a jsou strašně zaostalí. I moji rodiče říkali, když přišli do Evropy, že kulturně a rozhledem byli dole, cítili se zahanbeni. Díky Evropě jsme se stali rovnocennými lidmi.

Teď se začali opět zabíjet muslimové mezi sebou, jako minule válka Irák proti Iránu. Koránem je zakázáno zabíjet muslimy, přesto se do sebe pustí. Mají takovou fintu, že řeknou o těch druhých, že jsou odpadlíci od víry a hned je problém s Koránem odstraněn. Pozor: v Koránu o tom, že nemohou zabíjet nemuslimy, se nic nepíše, naopak jsou k tomu nabádání i sadistickým způsobem, mučením a jiné. Když se muslim dotkne nemuslima třeba křesťana, musí si umýt ruce. Štítí se ho. Pro ně jsou křesťané v podstatě … (nedalo se použít, co řekl). Prase je pro ně nečisté a špinavé. Moje rodina tam žila, a proto vím naprosto přesně, co říkám. Podle islámu nemuslim žijící na území muslimů musí platit 50% daň pro muslimy, nesmí pracovat na úřadech a v armádě, nesmí mít zbraň. Nemuslimové v muslimských zemích, zejména sunnitských státech jsou občané druhé kategorie – (opět nelze napsat, co řekl). Pouze v Iránu, kde vládnou duchovní šíiti, mají docela dobrý vztah k menšinám, pravděpodobně důsledek jejich neustálého boje se sunnity, a proto jsou mírumilovnější k menšinám. Strašně tvrdí ke svým muslimům. Škoda, že jediní. Všichni nemuslimové a menšiny žijící v muslimských zemích jsou denně v ohrožení života. Při problému můžou menšiny za všechno, a proto občas vidíš v televizi, že obviní křesťana a lynčují na místě nebo dostane trest smrti. Výsledek je vždy stejný. Pak s chutí se jdou podívat na jeho popravu. Koho nejdříve v Sýrii začali sunnité zabíjet, byli křesťané a menšiny. Už je vymordovali, někomu se podařilo utéct. Druhá fáze vraždění mezi sebou. Pro majetek druhého muslima, pro jejich ženy na sex a otrockou práci anebo placení daní za život, jinak tě zabijí. Musí mít dobrou náladu při rozhodování o životě druhých.

Islámský stát a rozdíl se Saudskou Arábií? Saudská Arábie vykládá islám wáhhabisticky, šíleně tvrdě (šílená hrůza). Pouze popravy nedávají do televize a nenatáčejí se při tom. To je rozdíl mezi nimi. Režim v Saudské Arábii ovládá diktaturou lidi na svém území a chce islám šířit dál. Saudská Arábie nakupuje zboží z USA, hlavně zbraně. USA nad nimi drží ochrannou ruku pro peníze. Dodávky zboží z USA do Saudské Arábie je obrovský kšeft.

Arabské jaro vzniklo jednoduchým způsobem, neustále se rodí děti a díky ropě mají peníze na jídlo, které dovážejí. V Egyptě stouply ceny potravin, lidé neměli peníze na jídlo a byla revoluce. Egypt moc ropy nemá. V Sýrii u moci Asad Bašár je šíit, většina muslimů sunnité, bylo jasné, že bude masakr. Asada podporují šíité na území Sýrie, Libanonský Hizballát (šíité) a pomáhá mu Irán vojenským materiálem a lidmi, ještě Rusové z toho mají kšeft. Sunnity podporuje Saudská Arábie. Islámský stát se rozkládá na území Sýrie a Iráku. V Iráku jsou u vlády šíité. Proto před Bagdádem islámisty sunnity zastavili Iránci (gardisti). Aby šíité nepadli v Iráku. Iránu se sunnité bojí. Iránci ochraňují všechny šíity na světě vojensky a jinak. Samozřejmě proti sunnitům, kterým se to nelíbí. Sunnité se zatím bojí přímé konfrontace s Iránem. Kdyby nebylo Iránu, tak Bagdád a velká osídlená část Iráku padla islamistům do ruky. Následoval by masakr na lidech. Vzájemně se nemají rádi Irán a USA. USA nadržují sunnitům. Kdyby Evropa dala zelenou Iránu k boji proti islamistům, že mohou útočit v Iráku a v Sýrii, tak asi do 2 měsíců islámisti by byli na kolenou, celé území by Iránci obsadili. Potom by tam vládli šíité. Každý islamista by musel utéct, jinak smrt. Saudská Arábie by šílela a řvala na USA. Pro Evropu skvělý, ale nikoliv pro zájmy Saudské Arábie a USA. Nechápu, proč tomu USA nedá volnou cestu. Asad je šíit a vládl v Sýrii a u moci v Iráku jsou šíité. Tím by moc Iránu narostla. Irán má dobré vztahy s Ruskem. Tam je zakopaný pes. Bojeschopní Kurdové v Sýrii nepadli a statečně bojují. Turci si mysleli, že islámisté vyhladí Kurdy, přepočítali se. Koho Turci bombardují? Kurdy. Kurdové jsou rozmístěni na území Sýrie, Iráku, Turecka a Iránu mají geopolitickou smůlu. Vznikla totální patová situace. Zájmy Saudské Arábie, Iránu a Turecka jsou protichůdné, ač jde o nejmocnější hráče v Sýrii. Nejlepší je názor Saudské Arábie v OSN, že podporují umírněné muslimy v Sýrii, aby ovládli území, zapomněl říct wáhhabistické síly, tedy teroristy. Pod vlajkou Saudské Arábie a koalice bombardují a bojují v Jemenu, válka mezi jemenskými šíity a sunnity.

Svět stojí před muslimskou válkou mezi muslimy. S tím, co je naučil Mohamed, bude to krutá řež bez slitování. Kdyby tato situace nastala a podle prohlášení Saudské Arábie v OSN je k tomu čím dál blíž, nebudou utíkat do Evropy 5 000 nebo 10 000 Arabů denně, ale 50 000 nebo 100 000 denně. Pro Rusko a USA a další vývozce zbraní bude kšeft. Nakonec jatka skončí patem jako v Evropě po 30. leté válce. Tohle je moje prognóza budoucnosti.

Kdyby Angela Merklová řekla, že k muslimům se v Evropě budou chovat jako muslimové ke křesťanům a menšinám u nich, přišlo by málo muslimů do Evropy.

Promiň, ten podíl přicházejících mužů cca 77 %. Normálka. Ženy muslimky jsou majetkem muže, jejich výpověď u soudního přelíčení má poloviční váhu, ženy jsou poloviční hodnoty mužů. Muži se mají uchytit v Evropě. Pak za nimi přijdou jejich rodiny. To není jenom manželka a děti. To jsou rodiče, příbuzní. Tedy 1 muž se může rovnat 10. Moji příbuzní utekli do Evropy. Byl jsem za nimi, když tam byl i jeden Arab, kterého znám odtamtud. Byl překvapený, že na hranicích v Evropě do nich nestříleli, dokonce je ani nemlátili. Po chvíli mi řekl, že po pozvání Merklové přijdou do Evropy miliony Arabů. Ptal jsem se ho, proč přišel. Protože každý má televizor a sleduje zahraniční televizi a ví, že v Evropě je bohatství. Všichni přicházejí kvůli bohatství Evropy – peněžnímu bohatství. Dále se otevřel a začal vyprávět, co se mu nelíbí. Na úřadech v Německu je plno žen, představ si dokonce jsem viděl ženu v bance, která byla nadřízena mužům. Oni ji poslouchali! Ženy mají být doma a poslouchat své muže. Co budeš dělat v Evropě? Věděl přesně, kolik bude brát dávek. Rýpl jsem si do něj. Budeš platit 50% daň, jako křesťané u vás. Vyvalil oči. Vždyť jsme bratři a Ježíš byl prorokem. Tuto píseň znám, když něco potřebují, hned si vzpomenou na Ježíše a bratrství, ale pouze v době jejich slabosti a malosti. Pak jsem mu řekl, hele až skončí válka, tak se vrátíš domů, že jo. Ne, nechci. Ty budeš žít v kultuře křesťanské, nechápu proč? Tady budu bohatší a mít lepší život. Věřil mi a řekl, že chce po získání azylu a bydlení, aby za ním přišla rodina. Jeho představa je rodina o 15 lidech.

Saudská Arábie dá na 200 mešit pro Německo peníze. Tohle je naprosto jasné, přišli muslimové do Evropy a někteří přešli z islámu na křesťanství a nechali se pokřtít. Za tohle je u nich jediný trest, a to smrt. Oni se bojí, že vzniknou noví muslimové nebo se na víru vykašlou, nedej bože přejdou ke křesťanství. Když nebudou mešity, tak nebude nikdo tlouct do hlavy wáhhabistické (nelze napsat slovo velmi sprosté), pokud přijedou duchovní do mešit ze Saudské Arábie, či souhlasící duchovní s tím, co se káže Saudské Arábii, chraň Evropu Bůh. Tuhle myšlenku říct u nich, okamžitě jsi mrtvola.

Zajímavá je jeho myšlenka. Do Evropy by měli jít všichni křesťané žijící v muslimských zemích a menšiny, kteří budou chtít, protože jsou všichni ohroženi na životech a musí platit 50% daň, muslimové tuto daň pro sebe nemají, nikomu to na světě nevadí, přece je to nespravedlivé a zlé. Merklová by měla i tuto otázku s nimi řešit. Pokud daň odmítnou zrušit, tak jim v Evropě zaveďte daň pro muslimy, když je to v pořádku a správné, spravedlivé a hodné obdivu.“ Konec rozhovoru. Moc zajímavé!

Co Belgie? Tam je skupina muslimů, kteří chtějí zavést právo šaría. Hlásají na ulicích pro tuto změnu veřejně. Požadují, aby ženy byly zahalené na ulicích. Není toto právo v rozporu se všemi ústavami států a Listinou základních práv a svobod v EU? Přitom je to v absolutním rozporu se zaručenými lidskými právy v Evropě. Nikdo s tím nic v Belgii nedělá. Neuvěřitelné! Kdyby někdo začal šířit myšlenky Hitlera, tak vás čeká trestní soud. Šaría asi není nebezpečná pro svůj vyhlášený „humanismus a lidskost“! Zase na druhou stranu, všechny věznice by byly prázdné, protože vězňové už by nebyli mezi živými lidmi. Za nevěru smrt, kolik Evropanů by vlastně zůstalo naživu?

Podle Angely Merklové a jiných chytrých politiků ze západu se s námi jako naši bratři skamarádí, budeme taková šťastná rodina. Nejlepší je ekonom V. Dlouhý, cítí levnou pracovní sílu v Čechách, mají pro ně 5000 pracovních míst. Lituji dělníky a nižší vrstvu obyvatelstva, pokud to nastane, bude obrovský tlak na snížení mezd u zaměstnanců, ale po určité chvíli, až se uprchlíci zapracují. Dříve podnikatelé přemisťovali fabriky do Asie a Afriky. Nyní to není třeba, přišli za nimi. Chtěl bych vidět u každého politika, který křičí, brát uprchlíky do Evropy, aby si vzal jednu rodinu k sobě. Kde jsou skutky? Většinou všichni, kteří je chtějí brát, hovoří v množném čísle my. Proč neříkají já? S tímto systémem naprosto souhlasím, kdo chce, ať si je vezme domů, pomáhá jim a živí. Já jsem pro, ale proč je mám živit já. Já mám svoji rodinu. Nemělo by být o tomto referendum, což je nejvyšší demokracie? Politici rádi mají plná ústa demokracie, ale pouze do chvíle, co se jim to hodí.

Evropané jsou bohatí a mají se dle politiků dělit s chudými uprchlíky, zejména ze západu s tím přišli. Tohle jsou typické komunisticko-bolševické myšlenky. Ti si mysleli, že bude komunismus a nebude třeba peněz a všichni se budou mít stejně dobře. Utopie. Když se s nimi budeme v Evropě dělit, kdo na tom tratí. Bohatí ani náhodou, vždy nic nedají. Politici vezmou peníze od důchodců, střední a nižší třídy, zároveň obrovský tlak na pracovní místa od uprchlíků. K tomu začnou efektivně parazitovat na sociálním systému (dávky). Koho všechno budeme v Evropě živit? Kolik vědců muslimů od nich získalo Nobelovu cenu za fyziku, chemii, medicínu a jiné? Žádný, čím nás chtějí obohatit, že by islámem? Nebo tím, že mají ženy za méněcenné?

Výborně se umí porvat v táborech, krásné rvačky s tyčemi a jinými zbraněmi, třeba i 200 lidí do sebe. Pobodali dánského policistu v táboře. Při uklidňování rvaček jsou zranění němečtí policisté. Asi lehké rvačky? Moc hodní lidé a krásně kulturní, humanismus z nich přímo čiší. Ta schopnost lidské tolerance k lidem, neuvěřitelné. V televizi vidím pouze urostlé a dobře živené muslimy. Kladu si prostou otázku. Proč nebojují za své legitimní vlády ve státech Afganistán, Pakistán, Irák, Sýrie nebo umírněné vzbouřence v Sýrii? Zbabělost je veliká. Neměli bychom chytře prohlásit Volyňské Ukrajince za uprchlíky trpící válkou na Ukrajině a vzít je ihned do Čech. Chce se jich vrátit pouze málo přes 1000 osob. Nebylo by chytřejší, aby se rozjeli úředníci do Německa a Rakouska, kde si vyberou z utečenců muslimských zemí křesťany a menšiny (viz popis života lidí u muslimů). Pomáhat ano, ale lidem kteří to potřebují a ocení vaší snahu. Jinak je to lidská tupá hloupost. Menšin a různých křesťanů se bát nemusíme.

Do problému v Sýrii se vložilo Rusko, zejména letecké a raketové útoky. Jednoznačně útočí na všechno, co je proti Asadovi. Izraelský generál by byl radši, kdyby Asad zůstal u moci. Mají strach z islamistů a velkého vlivu Saudské Arábie. Přitom i Iránci nemají rádi Židy. Židi volí menší zlo. V televizi slyšíme prohlášení o tom, že je to špatně od Ruska, že se zapojili do války. Na druhou stranu, kdo sestřelí vojenské ruské letadlo? Sestřelit vojenské ruské letadlo se bojí každá stát. Na druhou stranu, pokud Rusko a Asad se svými šíity obsadí celou Sýrii, nebylo by to pro Evropu ideální. Byl by klid a mohli by se krásně vrátit. Vrátí se jich pár. Budou tvrdit, že Asad je diktátor, což je pravda. Zapomenou dodat, že u nich je to tam naprosto normální.

Zajímavý postřeh. Demokracie a lidská práva jsou naprosto v rozporu s islámem, a proto nemůže fungovat demokracie v islámských státech. Oni v podstatě při zachování výkladu Koránu nemohou nikdy demokracii přijmout. Proč? Za přejití k jiné víře nebo k ateismu je smrt. Džihád s ostatními nemuslimy. Žena má poloviční hodnotu než muž. Za cizoložství je smrt. Cíl islámu je jasný, aby celý svět byl pouze islámský. Vysloveně neuznávají jiné náboženství a kultury. Pokud tomu někdo nevěří, ať si přečte Korán se životem Mohameda. Zajímalo by mě, kde je tam humanismus, lidskost a tolerance s druhými – nemuslimy. Četl jsem to celé, prostě tam nic takového není. Kdo tvrdí, že ano, vědomě lže. Veškeré pozitivní věci jsou pouze a jenom pro muslimy.

Největší zajímavost je v tom, že Mohamed společně se svými muslimskými přáteli okrádali karavany, přepadali je v poušti. Mohamed přikazoval maximálně 4 manželky, ale sám jich měl víc, než 4. Vzal si jednu holčičku za manželku Áišu ve věku 6 let a měl s ní sex, když jí bylo 9 let. Toto je čistá pedofilie. Tohle nám Merklová a jiní nevykládají. A měli by? Vždyť jde jenom o životopis Mohameda.

V Saudské Arábii občan Velké Británie ve věku 74 let převážel ve svém voze domácí víno pro kamaráda. Chytla ho místní policie, sedí již 1 rok v kriminále a dostal trest 350 ran bičem. V podstatě trest smrti. Opravdu si někdo myslí, že jsou normální? Mohamed zakazoval pouze pít alkohol. Brit ho jenom převážel. Středověká krutost!

Vendelín Novák

Zjistil jsem strukturu uprchlíků v Jaroměři